چرا بازی دوستانه تیم‌های تبریزی لغو شد؟

گفته می‌شود توصیه‌های مالک دو باشگاه تراکتور و ماشین سازی باعث لغو بازی دوستانه دو تیم شده است....

به گزارش "ورزش سه"، دو تیم تبریزی لیگ برتر مخالفان سرسخت شروع بازی‌های فوتبال هستند که با مبتلا شدن چند عضوشان به ویروس کرونا شرایط سختی را تجربه می‌کنند. این دو تیم البته تمرینات خود را با نگرانی‌های زیاد دنبال می‌کنند اما همچنان موضع شان روی تعطیلی مسابقات است.


در این باره قرار بود چند روز قبل یک دیدار دوستانه میان تراکتور و ماشین سازی برگزار شود تا بازیکنان دو تیم در شرایط مسابقه نیز قرار بگیرند اما این بازی با توجه به شرایط کرونایی لغو شد. البته در این خصوص گفته می‌شود محمدرضا زنوزی مالک تراکتور نیز موافق برگزاری این دیدار نبوده و موضعش این است وقتی آنها خواهان عدم برگزاری بازی‌های لیگ برتر هستند، نباید مسابقه دوستانه‌ای هم در این شرایط حساس انجام بدهند.


مساله مهم اما این است با توجه به تصمیم قطعی مسئولان برای شروع لیگ برتر عدم برگزاری بازی دوستانه می‌تواند بر عملکرد دو تیم تراکتور و ماشین سازی تاثیر باشد. بی تردید اگر هیچ بازی دوستانه ای دو تیم قبل از مسابقات انجام ندهند،‌شاید در طول مسابقات دچار مشکل شوند. باید منتظر ماند ودید این دیدار دوستانه بین تبریزی‌های لیگ برتر برگزار خواهد شد یا نه.

تگ ها


تراکتور ویروس کرونا ماشین سازی تبریز