چرا بایرن مونیخ ارلینگ هالند را نمی خواهد؟

علیرغم شایعات باید نام بایرن مونیخ را از فهرست تیم های خواهان ارلینگ هالند، خط زد....

به گزارش "ورزش سه"، مصاحبه اخیر مینو رایولا در مورد آینده ارلینگ هالند، شایعات در مورد مقصد بعدی این بازیکن را افزایش داده است. علیرغم تمایل شدید دورتموند برای حفظ ارلینگ هالند حداقل برای یک فصل دیگر، بعید است این باشگاه آنهم در این شرایط دشوار مالی نشی از شیوع ویروس کزونا قادر به مقاومت در مورد ارقام هنگفت برای فروش ارلینگ هالند باشد.

حالا نشریات آلمانی مدعی شدند تا زمانی که لواندوفسکی با این باشگاه قرارداد داشته و تمایلی به جدایی از خود نشان ندهد، ارلینگ هالند در لیست خرید باواریایی ها جایی نداشته و گزینه ای برای بایرن مویخ محسوب نمی شود. این باشگاه در پایان سال ۲۰۱۹ به دنبال گزینه ذخیره ای برای لواندوفسکی بود و در آن مقطع برای خرید ارلینگ هالند از سالزبورگ اقدام کرد. اما ستاره نروژی نمی خواست بدون تضمین قرار گرفتن در ترکیب ثابت به بایرن مونیخ برود و به همین دلیل آن انتقال منتفی شد و هالند لباس دورتموند را به تن کرد.

رابرت لواندوفسکی دو سال دیگر با بایرن مونیخ قرارداد دارد و این باشگاه نیز مهر غیرقابل فروش روی او زده است. با این حال تنها در صورت جذب جایگزینی بزرگ، باشگاه در نظر دارد مهاجم را با رقم بالا در سال ۲۰۲۲ به فروش برساند.

بدین ترتیب در صورت جدایی ارلینگ هالند، احتمالا دو تیم بزرگ شهر منچستر یا بارسلونا و رئال مادرید مقصد بعدی این بازیکن لقب خواهند گرفت. بایرن مونیخ پیش از این شانس جذب تیمو ورنر، مهاجم سابق لایپزیش و فعلی چلسی را نیز به علت در اختیار داشتن رابرت لواندوفسکی در ترکیب خود از دست داده بود.

تگ ها


بایرن مونیخ ارلینگ هالند روبرت لواندوفسکی بروسیا دورتموند