چرا بیرانوند از دیدار با استقلال محروم نشد، چون عذر خواهی کرده بود!

حسین عبداللهی، عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دلیل جالبی را برای عدم محرومیت علیرضا بیرانوند در دربی هفته چهارم لیگ‌برتر ارائه کرده است....

به گزارش مدال، حسین عبداللهی، عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد اینکه چرا جریمه تعلیقی بیرانوند در پرونده محرومیت او اعمال نشده گفت: : خواهش می‌کنم یک بار دیگر متن رای بیرانوند را بخوانید. در خط آخر این متن آمده است مرجع رسیدگی کننده یعنی کمیته انضباطی با درنظر گرفتن جهات مخففه می‌تواند برای متخلف تخفیف قائل شود. 
وی در ادامه افزود: ما هم براساس عذرخواهی بیرانوند و باشگاه پرسپولیس ماده ۹۳ را درنظر گرفته و حکم محرومیت او را کاهش دادیم. به همین دلیل بیرانوند تنها یک جلسه محروم شد.
عذرخواهی بیرانوند و باشگاه پرسپولیس در صدور رای تاثیرگذار بود و با توجه به اینکه آن‌ها در رسانه‌ها از این حرکت عذرخواهی کردند ما هم ماده ۹۳ را اعمال کرده و به بیرانوند تخفیف دادیم.

پ.ن: پرسش اینست که آیا عذر خواهی کردن برای همه بازیکنان و متخلفان می تواند مشمول تخفیف شود یا نه و اینکه عذر خواهی در کجای قانون تخفیفش اعلام شده و دقیقا چقدر است؟

اخبار مرتبط:

تراکتور پرونده بیرانوند را به کمیته اخلاق می‌برد

تگ ها


احضار بیرانوند احضار بیرانوند به کمیته اخلاق اخبار بیرانوند اخباربیرانوند بیرانوند استقلال بیرانوند دربی علیرضا بیرانوند پرسپولیس استقلال استقلال-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال