چرا جدایی لواندوفسکی از بایرن مونیخ غیرممکن نیست؟

هنوز هم احتمال جدایی رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن مونیخ از این تیم وجود دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، چند روز قبل شبکه اسکای آلمان مدعی شد چلسی با هدایت توماس توخل همین حالا نیز در مورد انتقال تابستانی با لواندوفسکی صحبت کرده است. نام بارسلونا به عنوان یکی دیگر از مشتریان لواندوفسکی مطرح شده و با توجه به تمایل این باشگاه به جذب یک فوق ستاره بزرگ با حضور خوان لاپورتا، ممکن است لواندوفسکی فصل بعد در نوکمپ به میدان برود.

نشریه بیلد در گزارشی مدعی شد رابرت لواندوفسکی از سیاست نقل و انتقالات بایرن مونیخ در یک سال اخیر ناراضی است. از دست دادن بازیکن باتجربه ای مانند ایوان پریشیچ باعث ناراحتی لواندوفسکی شده و به نظر او پریشیچ نقشی حیاتی در قهرمانی فصل گذشته بایرن در لیگ قهرمانان اروپا داشته است.

همچنین لواندوفسکی از عدم تقویت ترکیب برای تکرار موفقیت در اروپا ناراحت شده و حالا جدایی این بازیکن از بایرن مونیخ غیرممکن نیست. همچنین او معتقد است جدایی هانسی فلیک نیز به ضرر باشگاه تمام خواهد شد. ی

ولیان ناگلزمان بدون حتی یک عنوان قهرمانی در دوران مربیگری در این تابستان به جای هانیس فلیک هدایت باشگاه را به عهده می گیرد و لواندوفسکی نگران تکرار تجربه کریستیانو رونالدو و یوونتوس در کنار آندره پیرلو و افت محسوس یوونتوس در یک سال اخیر، این بار با یک سرمربی جوان و کم تجربه دیگر در بایرن مونیخ است.

پینی زاهاوی، مدیر برنامه لواندوفسکی در پایان فصل در جلسه ای با مدیران بایرن برای آینده موکلش به گفت و گو می نشیند و هنوز ماندن این بازیکن بزرگ و گلزن در بوندسلیگا برای فصل بعدی قطعی نیست.

بیشتر بخوانید:
خوشحالم که دوباره می توانم با ناگلزمان کار کنم

پاسخ رومنیگه به سه سوال مهم درباره لواندوفسکی

 

 

تگ ها


روبرت لواندوفسکی بایرن مونیخ کریستیانو رونالدو فوتبال جهان بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال