چرا جلسه انضباطیاسماعیلی عقب افتاد؟

قرار بود فرشید اسماعیلی به خاطر اتفاقاتی که در تمرین استقلال رخ داده بود،امروز به باشگاه استقلال برود اما مدیران استقلال این جلسه را به روزهای آینده انداختند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه ، فرشید اسماعیلی که با باشگاه استقلال مشکل مالی دارد به فکری گفته بود برای بازی با شهر خودرو روی من حساب نکن.از طرفی مربیان و مدیران استقلال می دانستند که دیگر نباید برای سفر مشهد روی او حساب کنند و به همین دلیل عجله ای برای برگزاری جلسه نداشتندو همه چیز را به بعد از بازی فردا موکول کردند تا اخبار این ماجرا بیشتر از این بازی با شهر خودرو مشهد را تحت الشعاع خود قرار ندهد.


اسماعیلی با پستی که زیر بیانیه باشگاه منتشر و مدیران را دروغگو خطاب کرد،کار خود راسخت تر کرد. حالا هم باشگاه و کادر فنی از او دلخورند و هم بخشی از هواداران استقلال که انتظار داشتند فرشید اسماعیلی بعد از سه بازی غیبت،در مشهد به تیمشان کمک کند.


استقلالی ها جلسه انضباطی فرشید اسماعیلی را عقب انداختند تا بازی با شهر خودرو برگزار شود و حالا احتمال این که فرشید حتی در صورت حل و فصل مشکلات در بازی با ذوب آهن و پرسپولیس هم غایب باشد ،وجود دارد.

بیشتر بخوانید:

اسماعیلی خطاب به باشگاه استقلال؛ دروغ می گویید

پشت پرده بحث تند اسماعیلی و مددی در تمرین استقلال

 

 

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران فرشید اسماعیلی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال