چرا جواد نکونام اخراج شد؟

کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران در اولین تجربه مربیگری از زمین اخراج شد تا رکوردی جاودانه را برای خود ثبت کند ......

کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران در اولین تجربه مربیگری از زمین اخراج شد تا رکوردی جاودانه را برای خود ثبت کند.
به گزارش "ورزش سه"، جواد نکونام دستیار کارلوس کی روش و عصای دست سابق این مربی در ترکیب تیم ملی بعد از 90 دقیقه جنب و جوش در کنار زمین، اعتراض به داوری و صحبت با بازیکن ها در نهایت در انتهای بازی جنجال بزرگی را در ورزشگاه آزادی به راه انداخت.

نکونام که به شدت از گل زده رضا قوچان نژاد خوشحال بود بعد از شادی گل به سبک بازیگری از جلوی نیمکت قطر گذاشت و خود را به سعید عزت اللهی رساند تا با شماره 6 تیم ملی شادی خود را تقسیم کند . در این لحظه سرمربی قطر و دو تیم از مسئولین این تیم به سمت نکونام دویدند و از او بابت حرکتی که در این فعل و انفعال انجام داده انتقاد کردند.سرمربی قطر در این هجوم با انگشت به سرش اشاره می کرد و  با هجوم سایر نیمکت نشین ها ، این  درگیری لفظی به سرعت جنبه های خشونت آمیز و فیزیکی پیدا کرد. در این بین دو بازیکن نیمکت نشین قطری پیش قراول بقیه بودند و در 2 مورد  هم اقدام به تعرض به کاپیتان سابق تیم ملی ایران کردند. این درگیری با دخالت تیموریان ، منتظری ، دژاگه ، حقیقی ، حسینی و بازیکنان ایران و اعضای کادر فنی بعد از سه چهار دقیقه کنترل شد و البته داور او را از زمین اخراج کرد .

خود نکونام در این مورد گفته که به هنگام دویدن از مقابل نیمکت قطر مشت های خود را گره کرده اما حسن الهیدوس کاپیتان تیم قطر  هم می گوید جواد کاری کرده که او از گفتنش شرم دارد.

نکونام که به دلیل این حرکت جنجالی در نهایت با رای داور از زمین مسابقه اخراج شد در پایان مسابقه در گفت و گو بادوربین ها تعصب ویژه اش به تیم ملی را عامل این اتفاقات عنوان کرد اگرچه بهتر بود با توجه به برتری ایران نکونام هم خودش را کنترل می کرد. البته شاید اگر هر کس دیگری هم جای نکونام والبته سایر نیمکت نشین های تیم ملی بود رفتاری این چنین کنترل نشده ازخود بروز می داد اما  دویدن یکی از اعضای کادرفنی تا دروازه دورتر چیزی بود که هرگز به چشم ندیده بودیم.

تگ ها


فوتبال