چرا خامس از همسرش جدا شد؟

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، ساعاتي بعد از انتشار خبر جدايي رسمي خامس رودريگس ستاره كلمبيايي دنياي فوتبال و همسرش دانيلا بود كه دليل اصلي اين جدايي مشخص شد ......

به گزارش مدال به نقل از  خبرورزشی، ساعاتي بعد از انتشار خبر جدايي رسمي خامس رودريگس ستاره كلمبيايي دنياي فوتبال و همسرش دانيلا بود كه دليل اصلي اين جدايي مشخص شد.

برخي از رسانه هاي خبري كلمبيايي در گزارش هايي جداگانه نوشتند كه پاي يك مدل روس به نام هلگا لوكاتي در ميان است و احتمالاً اين دختر جوان روس باعث جدايي ستاره كلمبيايي بايرن مونيخ و همسر واليباليست او شده است.

هولگاي 23 ساله كه يكي از نماينده هاي داوطلب روسيه در مراسم جام كنفدراسيون ها بود، اخيراً توسط باشگاه زنيت به عنوان يكي از جذاب ترين هواداران اين باشگاه معرفي شده بود و بيش از 3 ميليون هوادار در صفحه رسمي اش در اينستاگرام دارد.

كالزون كتائو، مجري برنامه راديو فونيكا كه از شبكه راديو آنلاين كلمبيا پخش مي شود در گزارش خود اعلام كرد كه دانيلا حدود يك ماه پيش درخواست طلاق داده بوده و احتمالاً خانم هولگا، نقش پررنگي در جدايي اين زوج جوان كه دختر كوچكي به نام سالومه دارند، داشته.

وب سايت گل هم در گزارشي يادآوري كرده كه هولگا تلفني با خامس در تماس بوده و يكي از هواداران پروپاقرص و دوآتشه اين بازيكن كلمبيايي است و از دو سال پيش تا حالا بارها به او اعلام كرده كه طرفدارش است.

از زماني كه خامس رودريگس به رئال مادريد پيوست، اخبار و گمانه زني هايي در مورد خيانت او به همسرش به گوش مي رسيد. برخي رسانه هاي خبري از ارتباط او با لائورا آكونيا، مجري يك برنامه تلويزيوني خبر مي دادند ولي خامس با جديت تمام اين اخبار را تكذيب مي كرد و حتي گفته بود كه از رسانه اي كه چنين خبري را منتشر كرده و رسانه ديگري كه گفته بود كه خامس با آندره آ اسكوبار در ارتباط است، شكايت خواهد كرد.

از سوي ديگر درآن زمان، خانم اسكوبار هم انتشار اخباري در مورد ارتباط ميان او و خامس را تكذيب كرده و گفته بود كه با يك فوتباليست آمريكايي كه در ماليبو با او آشنا شده، نامزد كرده است.

در ماه فوريه سال 2017 و در جريان يك مصاحبه تلويزيوني با دانيلا اوسپينا، همسر كلمبيايي جيمز، ويكي داويلا، مجري برنامه زنده، از دانيلا خواست تا به همسرش زنگ بزند تا ببيند كه آيا او جواب تلفنش را مي دهد يا نه ولي خامس پاسخگوي اين تماس تلفني نشده بود. در ادامه آن برنامه، مجري از دانيلا سؤال كرده بود كه آيا به فكر جدايي از خامس افتاده يا خير و پاسخ همسر خامس سرنخ هايي دراين باره مي داد: «بايد ببينيم.»

دانيلا كه بازيكن حرفه اي واليبال است ساعاتي بعد از انتشار خبر رسمي جدايي اش از خامس در سالن مد كلمبيا حضور يافت و در چهره اش اثري از غم و اندوه ديده نمي شد.

 

تگ ها


اخبار روز بایرن مونیخ فوتبال