چرا دژاگه به ایران برنمی گردد؟

سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: برگزاری لیگ برتر با چالش‌های زیادی همراه خواهد بود و اگر دو بازیکن کرونا بگیرند تکلیف چه خواهد شد؟...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، وی ادامه داد: اگر بازی‌ها ادامه پیدا کند خیلی از تیم‌ها به بن‌بست می‌رسند و برگزاری لیگ برتر با چالش‌های زیادی همراه خواهد بود. خیلی‌ها فقط فوتبالیست‌ها را در نظر می‌گیرند ولی شرایط خیلی سخت‌تر از این حرف‌ها است. اگر یک نفر از آنهایی که درگیر برگزاری مسابقات هستند این بیماری را بگیرند شرایط چگونه خواهد شد؟ آیا بازیکنان، مربیان، داوران، اهالی رسانه و ... مادر و پدر مسن ندارند؟ اگر یک نفر از این افراد بیماری را به پدر یا مادری که بیماری ریوی یا قلبی دارد انتقال دهند، چه اتفاقی رخ خواهد داد؟ اگر دو فوتبالیست از یک تیم کرونا بگیرند تکلیف چیست، آیا آن تیم را قرنطینه می‌کنند، آیا نمی‌گذارند بازی کنند؟

الهامی تصریح کرد: اگر قرار است لیگ ادامه پیدا کند، قطعا چالش درست خواهد شد. به هر حال خیلی چیزها باید رعایت شود، در ضمن باید به تیم‌ها یک ماه فرصت بدنسازی بدهند و بازی‌ها هم شش یا هفت روز یک بار برگزار شود. امیدوارم برگزاری بازی‌ها منجر به وقوع اتفاقات تلخ نشود.

سرمربی تراکتور در خصوص اینکه گفته می‌شود اشکان دژاگه حاضر نیست به ایران برگردد، گفت: دژاگه این حرف را به چه کسی زده است، او در ایران با چند نفر در ارتباط است؟ در حال حاضر دژاگه برای بازگشت به ایران با مشکل پرواز مواجه است و پروازی نیست که این بازیکن به ایران برگردد. در آلمان هم شرایط بسیار سخت است و حتی پلیس به مردم سخت می‌گیرد که از خانه خارج نشوند. اینکه می‌گویند اشکان قصد بازگشت ندارد درست نیست و او برای بازگشت با مشکل پرواز مواجه است.

بیشتر بخوانید:

دژاگه، بهترین آسیایی حاضر در بوندسلیگا

تکذیب خبر جنجالی درباره دژاگه از سوی تراکتور

 

 

بیشتر بخوانید:

دژاگه، بهترین آسیایی حاضر در بوندسلیگا

تکذیب خبر جنجالی درباره دژاگه از سوی تراکتور

 

 

تگ ها


تراکتور ساکت الهامی فوتبال ایران اشکان دژاگه Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال