چرا دی لیخت راهی بارسلونا نشد؟

ماتیس دی لیخت، مدافع هلندی یوونتوس از عملکردش در فصل جاری در ترکیب این تیم دفاع می کند....

به گزارش مدال، ماتیس دی لیخت که در تابستان و با سر و صدای فراوانی به یووتنوس پیوست، در اوایل فصل مرتکب چند اشتباه عجیب شده و به شدت مورد انتقاد قرار گرفت. اما رفته رفته شرایط برای او بهتر شده و حالا ماتیس دی لیخت تبدیل به یکی از ارکان کلیدی بیانکونری شده است. این مدافع جوان در مورد رد پیشنهاد بارسلونا و انتقال به یوونتوس صحبت کرد.

ماتیس دی لیخت گفت: "من تابستان گذشته پیشنهاداتی از یوونتوس، پاری سن ژرمن و بارسلونا داشتم، بنابراین گزینه های مختلف را بررسی کرده و در پایان نتیجه گرفتم که می توانم سریعتر در یوونتوس رشد کنم. آنها سبک خاصی دارند و می دانستم که حضور در این تیم من را به بازیکنی کامل تر تبدیل می کند.

من فکر می کنم که از ابتدای ماه نوامبر در همه بازی ها عملکرد خوبی داشتم و خوشحالم که باشگاه به من ایمان دارد. مدتی روی نیمکت بودم و با سرمربی صحبت کردم. او به وضوح به من گفت آرام باش، ما در ادامه فصل و به تو در بهترین فرم ممکن نیاز داریم، بنابراین عجله ای وجود ندارد. من مجبور بودم زبان جدید یاد بگیرم، زیرا در ابتدا فقط من و آرون رمزی بودیم که نمی توانستیم ایتالیایی صحبت کنیم. هر دوی ما انگلیسی صحبت می کردیم، بنابراین زمان زیادی را در کنار هم گذراندیم. جورجو کیه لینی نیز می تواند به زبان انگلیسی صحبت کند و او به من کمک زیادی کرد. در ابتدا شرایط سختی بود، وقتی دور میز می نشستیم و همه به زبان ایتالیایی صحبت کردند، اما من به همراه نامزدم زبان جدید را یاد گرفتیم."

بیشتر بخوانید:
شوک به CR۷؛ سکته مغزی مادر رونالدو 
حواشی باخت در ال‌کلاسیکو؛ گرد و خاک مسی در رختکن بارسلونا 

تگ ها


ماتیاس دی لیخت فوتبال جهان بارسلونا یوونتوس متیس دلیخت بارسلونا یوونتوس لالیگا سری آ فوتبال