چرا دی ماریا به بارسلونا نرفت؟

یک رسانه فرانسوی دلیل اینکه چرا بال آرژانتینی تیم فوتبال پاری سن ژرمن در تابستان سال جاری راهی بارسلونا نشد را فاش کرده است ......

یک رسانه فرانسوی دلیل اینکه چرا بال آرژانتینی تیم فوتبال پاری سن ژرمن در تابستان سال جاری راهی بارسلونا نشد را فاش کرده است.

طبق اعلام رادیو مونت کارلو، نافرجام ماندن انتقال آنخل دی ماریا از پاری سن ژرمن به بارسلونا در روز پایانی پنجره نقل و انتقالات تابستانی فوتبال اسپانیا به دلیل آغاز پروسه رسیدگی به تخلفات احتمالی باشگاه فرانسوی برای نقض قانون بازی جوانمردانه مالی و تلاش بارسلونا برای بهره بردن از این وضعیت بوده است.

PSG به دلیل انجام دو خرید بزرگ - نیمار و امباپه - در تابستان سال جاری، بیش از درآمدهایش اقدام به خرید بازیکن کرده بود که این این مخالف قوانین یوفا است. به همین دلیل این باشگاه می بایست برخی از بازیکنانش را می فروخت تا دخل و خرجش را تراز کند و این شرایط باشگاه بارسلونا را برای خرید آنخل دی ماریا، بال آرژانتینی پاریسی ها به تکاپو انداخت.

کاتالان ها پس از ناکامی در خرید فیلیپه کوتینیو از لیورپول به سراغ بال سابق رئال مادرید رفت و امیدوار بود که او را در روز 31 سپتامبر بخرد. پاری سن ژرمن هم گویا با انتقال دی ماریا مشکلی نداشته است چون خودش را برای فروش هافبک سابق رئال مادرید و لوکاس در ازای مجموعاً 80 میلیون یورو آماده کرده بود.

به گزارش رادیو کاتالونیا دی ماریا از اینکه او برای جبران تخظی باشگاه از قانون بازی جوانمردانه مالی قربانی شده، عصبانی بوده و در نهایت به نوکمپ نرفت.

تگ ها


اخبار روز فوتبال