چرا راموس پیشنهاد یونایتد را رد کرد؟

سرخیو راموس، مدافع باتجربه و اسپانیایی پیشنهاد باشگاه منچستریونایتد را رد کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، به نظر می رسد مقصد بعدی سرخیو راموس مشخص شده و او فصل بعد در پاری سن ژرمن بازی خواهد کرد. چند هفته قبل بود که او در نشست خبری احساسی خود اعلام کرد بعد از ۱۶ سال از رئال مادرید جدا می شود و حالا به نظر می رسد او پیش از انتقال احتمالی به پاری سن ژرمن، از منچستریونایتد نیز پیشنهاد داشته است. نشریه دیلی میل مدعی شد سرخیو راموس قبل از تصمیم گیری در مورد آینده و پاسخ مثبت به پاری سن ژرمن، با مدیران باشگاه منچستریونایتد در مورد احتمال انتقال به لیگ برتر و بازی کردن اولدترافورد مذاکره کرده است. یونایتد پیشنهاد دستمزد هفته ای ۲۰۰ هزار پوند به راموس داده، اما توافق در مورد فصل دوم قرارداد را قطعی نکرده و به پایان فصل بعد موکول کرده است. 


به همین دلیل سرخیو راموس این پیشنهاد را رد کرده و با پاری سن ژرمن توافق کرده است. باشگاه متمول فرانسوی به راموس پیشنهادی دو ساله قطعی داده و اگرچه دستمزد پیشنهادی پاری سن ژرمن از یونایتد کمتر بوده، اما راموس علاقمند به قراردادی دو ساله بوده و به همین دلیل تصمیم گرفته راهی لیگ فرانسه بشود.


بدین ترتیب به نظر می رسد علت اصلی جدایی سرخیو راموس از رئال مادرید نیز نه مسئله دستمزد، بلکه مدت زمان قرارداد بوده است. سیاست باشگاه رئال مادرید تمدید قرارداد تنها به مدت یک فصل با بازیکنان بالای ۳۰ سال است و به همین دلیل آنها تمایلی به حفظ سرخیو راموس ۳۵ ساله به مدت دو سال نشان نداده اند.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ سرخیو راموس فوتبال جهان منچستر یونایتد رئال مادرید لالیگا لیگ برتر فوتبال