چرا رونالدو در چمپیونزلیگ گل نمی زند؟

فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید از اواخر سپتامبر در لیگ قهرمانان گلزنی نکرده و امیدوار است این طلسم امشب برابر بایرن به پایان برسد ......

فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید از اواخر سپتامبر در لیگ قهرمانان گلزنی نکرده و امیدوار است این طلسم امشب برابر بایرن به پایان برسد.​​​​​​
به گزارش مدال به نقل از"ورزش سه"، کریستیانو رونالدو 613 دقیقه است که در لیگ قهرمانان موفق به گلزنی نشده است که این عدد دقیقا با رکورد 613 دقیقه عدم گلزنی با لباس منچستر یونایتد در بین سالهای 2008 و 2009 برابر است.
پس اگر CR7 تا دقیقه 1 بازی امشب دروازه نویر را باز نکند، بدترین رکورد دوران ورزشی وی در لیگ قهرمانان به ثبت خواهد رسید.
رونالدو در فصل جاری لیگ قهرمانان تنها دو بار موفق به گلزنی شده که هر دو گل طی 2 دیدار اول قوهای سپید در لیگ قهرمانان به ثمر رسیده است. گلزنی در خانه برابر اسپورتینگ لیسبون و در آلمان مقابل دورتموند.
برنده 4 توپ طلا موفق شد با یک ضربه آزاد دیدنی در دقایق پایانی دروازه تیم سابق خود را باز کند و بعد از آن نیز در دقیقه 17 نبرد برابر زنبورها در تاریخ 27 سپتامبر، موفق به گلزنی شد.
بعد از آن، ستاره 32 ساله رئال در باز کردن دروازه لژیاورشو در 2 بازی رفت و برگشت، مسابقه برابر اسپورتینگ در لیسبون و رویارویی با دورتموند در برنابئو، در گلزنی ناکام ماند.
رونالدو که آمار فوق العاده 34 گل در 40 بازی در مراحل حذفی لیگ قهرمانان را برای لوس بلانکوس به ثبت رسانده، در جریان پیروزی مجموعا 2-6 تیمش برابر ناپولی در مرحله قبل، نتوانست نام خود را در فهرست گلزنان ثبت کند.
طی این 613 دقیقه، رونالدو 33 بار به سمت دروازه حریفان، شلیک ناکام داشته تا آماری همانند دوران حضور در شیاطین سرخ به ثبت برساند. در آن مقطع و بعد از گلزنی رونالدو در فینال لیگ قهرمانان در می 2008 برابر چلسی، او تا مارچ 2009 در گلزنی ناکام مانده بود.
ستاره پرتغالی رئال امیدوار است تا با درخشش در آلیانس آره نا، طلسم عدم گلزنی خود را شکسته و عامل صعود تیمش به جمع 4 تیم نهایی لیگ قهرمانان باشد.
 
 

تگ ها


فوتبال