چرا شانس یوونتوس برای جذب نیمار از غول‌های اسپانیایی کمتر نیست؟

ممکن است بر خلاف تصورات، یوونتوس تیم بعدی نیمار، ستاره 27 ساله پاری سن ژرمن باشد و غول‌های اسپانیایی در این راه ناکام بمانند...

به گزارش مدال، شاید چند هفته کسی تصورش را هم نمی‌کرد حتی در صورت جدایی نیمار از پاری سن ژرمن، یوونتوس مقصد بعدی وی باشد و همگان رئال مادرید و یا بارسلونا را تیم بعدی نیمار می‌دانستند. اما استراتژی مناسب مدیران یوونتوس ممکن است باعث شود ورق به سود آنها بازگردد و ستاره 27 ساله برزیلی به جای لالیگا راهی سری‌آ شود.

کالچومرکاتو در گزارشی مدعی شد در واقع از همان ابتدای تابستان و آغاز شایعات جدایی نیمار از پاری سن ژرمن، یوونتوس شرایط این ستاره برزیلی را زیر نظر داشت اما صبوری کرد تا در مقطع مناسب برای خرید این بازیکن اقدام کند.

در واقع اگر فابیو پاراتیچی در همان ماه ژوئن وارد این پرونده می‌شد، احتمال زیادی داشت یوونتوس در مسیر جذب نیمار شکست بخورد اما حالا و در اواخر بازار تابستانی، این تاکتیک موفق مدیران یوونتوس جواب داده و حالا آنها یکی از گزینه‌های مهم خرید نیمار به شمار می‌آیند.

باشگاه فرانسوی علاقمند به جذب پائولو دیبالا است و این ابراز علاقه می‌تواند برگ برنده یوونتوس در معامله نیمار باشد. البته به نظر می‌رسد هنوز بارسلونا و رئال مادرید از شانس بیشتری برای خرید نیمار برخوردارند اما با توجه به شرایط مالی بغرنج دو باشگاه برای جذب ستاره برزیلی، آنگاه یوونتوس می‌تواند وارد عمل شده و بر خلاف تصورات، نیمار را در همین تابستان جذب کند.

اخبار مرتبط:

تورین آماده انفجار بزرگ‌ترین بمب نقل‌وانتقالات!

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات فوتبال جهان بیانکونری ستاره برزیلی Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن یوونتوس رئال مادرید بارسلونا لوشامپیونه فرانسه سری آ لالیگا فوتبال