چرا طارمی هنوز به پرتغال سفر نکرده ؟

مهدی طارمی این روزها در تهران است و با وجود اینکه گفته می شود با پورتو به توافق رسید است اما هنوز هیچ قرارداد رسمی امضا نشده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، روزنامه آبولا امروز درباره مهدی طارمی مهاجم ایرانی نوشت:" تفاهم بین پورتو و طارمی انجام شده و به نظر باشگاه در حال مدیریت زمان است تا بتواند براساس قوانین بازی مالی منصفانه مالی در نقل و انتقالات عمل کند."


این نشریه همچنین نوشت زمان سفر مهدی طارمی به پرتغال ظرف ساعات آتی و به زودی مشخص خواهد شد.


"جوگو" دیگر نشریه پرتغالی با اتکا به صحبت های علیشاه طارمی پدر مهدی که روز گذشته در گفت و گو با خبرگزاری"مهر" اعلام کرده بود که او هنوز در تهران است اما به نظر مقصد بعدی اش پورتو باشد نوشت:" ماجرای انتقال طارمی به پورتو تنها در صورت فروش بازیکن از سوی این باشگاه اتفاق می افتد. قیمت نهایی این بازیکن ایرانی هنوز تثبیت نشده و ممکن است کمی این مبلغ تعدی شود اما آنطور که شنیده می شود باید این مبلغ در حدود ۵ میلیون یورو و یا مبلغی کمتر از ۶ میلیون یورو باشد. اختلاف مالی دو باشگاه ریو آوه و پورتو یک اختلاف میلیونی نیست که مانع از انتقال این مهاجم ۲۸ ساله شود.


با این وجود این انتقال تنها به فروش بازیکن از سوی پورتو بستگی دارد. فابیو سیلوا، دیگه لیته و یا توماس استیوس اسامی هستند که گفته می شود در آستانه ترک پورتو هستند؛ با این وجود طارمی تا آن زمان با صبر کند.

بیشتر بخوانید:

روزنامه ابولا: پورتو در حال مدیریت زمان برای خرید طارمی است

مهدی طارمی هنوز به پرتغال نرفته است

 

 

تگ ها


ریوآوه مهدی طارمی فوتبال