چرا عزت اللهی وایله دانمارک را انتخاب کرد؟

مدیرفنی تیم وایله دانمارک اعلام کرد که سعید عزت اللهی اولویت اول این تیم برای خط هافبک است که می‌تواند آینده خوبی را در این باشگاه رقم بزند....

به گزارش "ورزش سه"، سعید عزت اللهی ساعاتی پیش با عقد قراردادی رسمی به تیم وایله دانمارک پیوست که تیمی تازه صعود کرده به لیگ حرفه ای دانمارک است. این انتقال باعث تعجب بسیاری از هواداران فوتبال در ایران شد و خیلی ها انتظار چنین انتخابی را از سوی هافبک ملی پوش ایرانی نداشتند اما او ترجیح داد که همچنان در قاره سبز بماند و آنجا به فوتبال خود ادامه دهد.

مدیرفنی تیم وایله دانمارک درباره این انتقال گفته است: سعید (عزت اللهی) اولویت ما در پنجره نقل و انتقالات تابستانی بود. او مشخصه های خوبی دارد که برای ما مناسب است و ما معتقدیم که می‌توانیم از این بازیکن در ترکیب اصلی و در بازی های سوپرلیگا استفاده کنیم. سعید عزت اللهی نمایشی عاقلانه در زمین بازی دارد که می‌تواند خط هافبک و حمله را تقویت کند. 

جاکوب کراگر همچنین افزود: او از نظر پتانسیل سنی در راستای استراتژی باشگاه است و ما با قرارداد سه ساله، تا ۲۶ سالگی این بازیکن ملی پوش را خواهیم داشت.

سعید عزت اللهی نیز درباره این انتقال توضیح داد: من می‌خواستم برای باشگاهی بازی کنم که به من اعتقاد داشت و این تمایل را در وایله دانمارک دیدم. خوشحالم که آن ها من را عضوی مهم در تیم می‌دانند و دوست دارم که توانایی ام را به بازیکنان، باشگاه و هواداران نشان دهم. من مشتاقانه منتظر هستم تا توانایی ام را ثابت کنم و در پیراهن قرمز بازی کنم. من برای خودم احترام قائلم و در عین حال می‌دانم که باشگاه به دنبال توسعه و پیشرفت فنی در بازیکنان است.

تگ ها


تیم ملی ایران سعید عزت اللهی