چرا فن دایک، لیورپول را انتخاب کرد؟

ویرژیل فن دایک، مدافع هلندی لیورپول، فاش کرد که دلیل انتخاب این باشگاه بعد از ترک ساوتهمپتون، داشتن همه شرایط مد نظرش برای انتخاب باشگاه جدید بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، نمایش های خوب فن دایک در ساوتهمپتون باعث شد تا باشگاه های زیادی به دنبال به خدمت گرفتن او باشند اما در حالی که منچسترسیتی هم به خرید او علاقه مند بود، او در نهایت ترجیح داد راهی آنفیلد شود.  نمایش های درخشان این ملی پوش هلندی با پیراهن لیورپول هم ادامه داشت و در سال ۲۰۱۹ در رتبه دوم رده بندی توپ طلا قرار گرفت.

او در گفتگو با بی تی اسپورت گفت:" پیش از اینکه تصمیم به انتخاب لیورپول بگیرم، به همه جنبه های باشگاه نگاه کردم؛ شیوه بازی شان، هم تیمی ها و همین طور آینده؛ به شهر، هواداران و هر چیزی که نقش مهمی در پیوستن به یک باشگاه دارد.

فکر می کنم در آن زمان که تصمیم گرفتن به لیورپول بیایم، تصمیم درستی بود و واضح است که رسیدن به فینال چمپیونزلیگ تنها ۶ ماه بعد از پیوستن به این باشگاه، پاداش بزرگی بود و به پیشرفت من کمک زیادی کرد."

این مدافع ۲۸ ساله با انتقالی ۹۲ میلیون دلاری از ساوتهمپتون به لیورپول پیوست و تاکنون در مجموع ۱۱۳ بازی برای قرمزها انجام داد.

بیشتر بخوانید:

اولین خرید گرانقیمت لیورپول قطعی شد؟

برنامه ستاره لیورپول برای آینده‌اش

 

 

تگ ها


ویرجیل فن دایک فوتبال جهان لیورپول فوتبال