چرا قرارداد کیانی با تراکتور امضا نمی‌شود؟

مهدی کیانی هنوز قراردادش را با مس رفسنجان به‌طور رسمی فسخ نکرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کاپیتان سابق تراکتور که محبوبیت زیادی نزد طرفداران این تیم دارد بار دیگر در آستانه پیوستن به سرخ‌پوشان تبریزی قرار گرفته اما این مساله پیچیدگی‌هایی دارد.


مهدی کیانی چند روزی است در تمرینات مس رفسنجان شرکت نکرده و با حضور در تبریز، تراکتوری‌ها را در تمرینات همراهی می‌کند تا موضوع حضورش در تراکتور قوت بگیرد.
حضور کیانی در تمرینات تراکتور البته در شرایطی است که او هنوز با باشگاه مس رفسنجان قرارداد دارد و برای پیوستن به تراکتور نیاز به فسخ این قرارداد است.


کیانی برای جدایی از مس با مسئولان این باشگاه مذاکراتی داشته اما هنوز رضایت آنها را نگرفته است. با اینکه مسی‌ها در پست کیانی، حسین پورامینی را جذب کرده‌اند اما فسخ قرارداد کاپیتان سابق تراکتور و سپاهان هنوز صورت نگرفته است.


در این خصوص قرار است کیانی طی یکی دو روز آینده جلسه‌ای را با مسئولان مس داشته باشد تا با بخشیدن مطالباتش رضایت خود را از باشگاه رفسنجانی دریافت کند. بعد از این اتفاق او می‌تواند آزادانه قراردادش را با تراکتور به امضا برساند و در نیم فصل دوم برای تیمی که سال‌ها در آن حضور داشته و موفقیت‌های ویژه‌ای هم کسب کرده به میدان برود.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان نقل و انتقالات نیم فصل ۱۴۰۰ تراکتور فوتبال ایران Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال