چرا لوریس از دست ستاره کره ای عصبانی شده بود؟

هوگو لوریس، دروازه بان فرانسوی تاتنهام در مورد دلایل درگیری با سون هیونگ مین توضیح داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دیشب و در جریان برتری ۰-۱ تاتنهام مقابل اورتون و در لحظات پایانی نیمه اول هوگو لوریس به شدت از دست سون عصبانی شد و کار طرفین به درگیری کشید. حالا کاپیتان اسپرز رابطه بازیکنان را خوب ارزیابی کرده و مدعی شد این تیم تا پایان مبارزه خواهد کرد.

هوگو لوریس گفت: "این اتفاقات مربوط به رختکن است. در خارج از تیم شما می توانید هر آنچه می خواهید بگویید، اما احترام زیادی بین بازیکنان در رختکن وجود دارد. آنچه بین من و سون اتفاق افتاد گاهی اوقات بخشی از فوتبال است، اما اصلا مشکلی وجود ندارد. شما می توانید در پایان بازی شاهد آن باشید که ما از حضور در ترکیب و کسب سه امتیاز خوشحال بودیم.

چند ثانیه قبل از پایان نیمه اول و به دلیل عدم پرس مناسب ما یک شانس خوب به حریف دادیم و بله، این باعث ناراحتی من شد، اما این بخشی از فوتبال است. ما به سمت جلو حرکت می کنیم.

همانطور که قبلا گفته ام، ما در شرایطی هستیم که باید مبارزه کنیم. ما خوشحالیم که در این موقعیت قرار داریم، اما مهمترین موضوع فعلی این است که روی تیم متمرکز شویم و با تمام توان تلاش کنیم تا فصل به بهترین شکل ممکن تمام شود. تکرار می کنم، ما فقط می توانیم زمانی به این هدف برسیم که مانند یک تیم باشیم. در چنین فصولی جدایی و عدم اتحاد آسان نیست، اما مقابل اورتون نشان دادیم که ما هنوز در کنار هم و آماده رقابت و مبارزه تا پایان هستیم.

بیشتر بخوانید:

خلاصه بازی تاتنهام 1 - اورتون 0

مورینیو فقط به خاطر نامش مربی تاتنهام است

 

 

تگ ها


سون هیونگ مین فوتبال جهان هوگو لوریس تاتنهام فوتبال