چرا لیست تیم ملی والیبال اعلام نمی شود؟

با اینکه طبق روال هر سال جامعه والیبال منتظر اعلام اسامی ملی پوشان بعد از پایان لیگ برتر بودند، با وجود گذشت ۴ روز از سال جدید هم خبری از اعلام لیست نیست....

به گزارش "ورزش سه"، ولادیمیر آلکنو از چند ماه قبل به عنوان سرمربی تیم ملی معرفی شد و از همان روز اول هم بحث بر سر زمان حضور او در تهران وجود داشت. با اینکه چند باری مسئولان فدراسیون موضوع عدم حضور آلکنو در ایران را به خاطر سرمربیگری اش در تیم زنیت کازان تکذیب کردند، اما به نظر می رسد هنوز کشمکش در این رابطه وجود دارد.


زمان آغاز اردوی تیم ملی ۷ فروردین اعلام شده بود، اما هنوز خبری از لیست تیم ملی نیست. لیگ ملت های والیبال قرار است در خردادماه در ایتالیا برگزار شد و طبق روال هر سال جامعه والیبال منتظر اعلام اسامی ملی پوشان بعد از پایان لیگ برتر بودند، اما همچنان این انتظار پایان نیافته است.


حتی نشست آنلاینی هم بین مربیان لیگ برتری و آلکنو برگزار شده بود و داورزنی در مقطعی اعلام کرد که در لیست نهایی تیم ملی نظر سرمربیان لیگ برتری هم لحاظ می شود.


حالا نه تنها بازیکنان داخلی برای دعوتشان به تیم ملی بلاتکلیف هستند، بلکه لژیونرها نیز برنامه خود را دقیق نمی دانند. 


باید دید بالاخره چه زمانی انتظار برای اعلام اولین لیست تیم ملی از سوی آلکنو به پایان می رسد و آیا فدراسیون توضیحی برای دیر اعلام شدن لیست دارد؟ با این روند حتی شاید زمان آغاز اردوی تیم ملی هم تغییر کرده باشد چون هنوز مشخص نیست با اعلام لیست کدام مربیان هدایت ملی پوشان را برعهده خواهند داشت.

تگ ها


ولادیمیر آلکنو تیم ملی والیبال ایران والیبال