چرا محسن مسلمان حضور در ذوب آهن را به سپاهان ترجیح داد؟

هافبک خلاق از پرسپولیس جدا شد و رسما به باشگاه سابق خود بازگشت. محسن مسلمان،هافبک جدیدباشگاه ذوب آهن که از سو ......

هافبک خلاق از پرسپولیس جدا شد و رسما به باشگاه سابق خود بازگشت.

محسن مسلمان، هافبک جدید باشگاه ذوب آهن که از سوی برانکو ایوانکویچ، نامش در لیست مازاد پرسپولیس قرار گرفت، پس از دیدارهایی که طی هفته های گذشته با حمیدرضا گرشاسبی داشت، مطمئن شد که دیگر جایی در جمع سرخپوشان ندارد و جدایی اش قطعی است.

حتی شنیده شده که وی در جلسه با گرشاسبی این موضوع را گفته بود که حاضر است 3 ساله با باشگاه پرسپولیس عقد قرارداد کند اما این طور جواب شنیده بود که وقتی مربی می گوید این بازیکن را نمی خواهد، نظرش کاملا شفاف است و یعنی تو نمی توانی قراردادی با پرسپولیس داشته باشی!

مسلمان بعد از این اتفاق، تلاش کرد تا با یک باشگاه قدرتمند که برای کسب قهرمانی می جنگد، مذاکراتی داشته باشد. این باشگاه، در واقع سپاهان اصفهان بود. او سه روز در اصفهان با مدیران سپاهان جلسه گذاشت و قبل از سفر به کربلا، از آنها خواست تا نظرشان را تا روز سه شنبه هفته گذشته به شماره 77 پرسپولیس اعلام کنند.

به گزارش خبر ورزشی، طبق شنیده ها این بار نیز جواب سپاهانی ها برای جذب مسلمان صد در صد مثبت نبود. گویا کادرفنی به این بازیکن اعلام کرد با توجه به لیست خریدی که دارند، شاید او در اصفهان نیز نیمکت نشین شود و از این رو، برای پیوستن به سپاهان بهتر است بیشتر فکر کند. این طور بود که همه چیز عوض شد و مسلمان راه مذاکره با باشگاه ذوب آهن اصفهان را در پیش گرفت.

این شایعه نیز مطرح شده بود که گویا خودش شخصا با سعید آذری تماس گرفت تا شرایط حضور در تیم سابقش را جویا شود. آذری که به قول خودش، علاقه خاصی به مسلمان دارد نیز، پیشنهاد باشگاه را به او گفت و در نهایت ذوبی ها موفق به جذب بازیکن پیشین خود شدند.

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال