چرا معاوضه تراکتور و گل گهر انجام نشد؟

مدیرعامل باشگاه تراکتور می‌گوید به دنبال تقویت تیم منصوریان است و با پیشنهاد باشگاه گل‌گهر برای انتقال ابراهیمی موافق نبوده است....

به گزارش "ورزش سه"، یکی از بازیکنانی که طی روزهای اخیر بحث انتقال او به تراکتور وجود دشت، علیرضا ابراهیمی مدافع میانی گل گهر بود که فصل خوبی را در لیگ نوزدهم پشت سر گذاشت.


او که قصد جدایی از گل گهر را دارد، با پیشنهادهایی از باشگاه های مختلف روبرو شد و تراکتور هم برای جذب او مذاکراتی جدی با گل گهر انجام داد که البته به سرانجام نرسید.


محمد علیپور مدیرعامل باشگاه تراکتور با اشاره به این موضوع در آخرین مصاحبه خود، اینطور در مورد دلیل عدم جذب این بازیکن توضیح داده است:« اخیراً بحث آقای علیرضا ابراهیمی مطرح شد که ما علاقه مند به جذب این بازیکن بودیم و مذاکراتی هم در این راستا انجام شد. باشگاه مبدأ این بازیکن در ابتدا نام یکی از بازیکنان ما را مطرح و خواستار معاوضه این دو نفر شد که اگر این اتفاق رخ می‌داد، ما باید در ادامه با آقای ابراهیمی وارد مذاکره می‌شدیم و درمورد مسائل مالی با خود این بازیکن مذاکره می‌کردیم.» 


او در ادامه با اشاره به درخواست بعدی باشگاه گل گهر افزود:« بعد از سه روز، تصمیم باشگاه مبدأ تغییر یافت و به جای بازیکن مدنظر برای معاوضه، نام سه بازیکن جدید از تیم ما را برای معاوضه با علیرضا ابراهیمی مطرح کردند که من شخصاً با جدایی این بازیکنان به شدت مخالف بودم. ما به دنبال تقویت تیم هستیم و آوردن بازیکن هم تراز با بازیکنان خودمان، مشکلی را حل نمی‌کند.»


علیپور سپس با تاکید بر این نکته که مخالف جدا شدن بازیکنان از تراکتور است، حرف هایش را در رابطه با ابراهیمی پایان داد:« آقای ابراهیمی بازیکن خوبی است و ان‌شاءالله هر جا که هست، موفق باشد. ما به جذب این بازیکن علاقه مند بودیم و هستیم، اما هیچ‌گونه بحث مالی بین دو طرف پیش نیامده است و بحث ما درمورد بازیکنی است که باشگاه مبدأ برای معاوضه با ابراهیمی درخواست می‌کند.»

تگ ها


تراکتور نقل و انتقالات ۱۳۹۹ گل گهرسیرجان سید علیرضا ابراهیمی