چرا معروف باشگاه جدیدش را انتخاب نمی کند؟

در ماههای اخیر تنها گمانه زنی هایی پیرامون آینده سعید معروف مطرح شده و همچنان خبری از معرفی تیم جدید کاپیتان والیبال ایران نیست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سعید معروف که در یک سال و نیم اخیر فقط در بازی های ملی حاضر شده و وضعیت باشگاهی او به خاطر قرارداد با تیم بایک موتور چین نامشخص پیش رفته، برای فصل جدید هم هنوز تصمیم خود را نگرفته است.


کاپیتان تیم ملی والیبال ایران که به خاطر شیوع ویروس کرونا نتوانست برای بایک موتور چین بازی کند، در آستانه شروع فصل جدید لیگ برتر ایران و همچنین سایر لیگ های معتبر دنیا، همچنان سکوت کرده و تیم جدید باشگاهی اش را معرفی نکرده است.


در یک ماه اخیر آندره آناستازی، سرمربی تیم ورشوی لهستان چند باری برای جذب سعید معروف ابراز علاقه کرده، اما او هم بحران مالی ناشی از کرونا را دلیلی برای توقف مذاکرات با این بازیکن عنوان کرده است. آناستازی که تیمش جزو مدعیان فصل جدید پلاس لیگا است، در این باره می گوید: «من می‌دانم که برخی رسانه‌ها در مورد حضور معروف در تیم ما، مطالبی نوشتند ولی حقیقت این است که بعد از شیوع کرونا، باید سیاست‌های تیم را تغییر می‌دادیم. حامیان مالی تیم‌ها دچار تغییر و افت منابع شدند ولی ما خوش‌شانس بودیم که یک اسپانسر بزرگ داشتیم. با این حال ما مشکلاتی در مورد بودجه تیم داشتیم و به همین دلیل، تیم را با حضور بازیکنان جوان لهستانی بستیم. ما یک پاسور ملی‌پوش اسپانیایی را هم جذب کردیم که البته به شهرت سعید معروف نیست اما کیفیت خوبی دارد. بعضی اوقات، شما توانایی جذب بازیکنان لیست مورد نظر خود را ندارید.»


با این اظهارات آناستازی به نظر می رسد پروژه انتقال معروف به ورشو هم قطعا به بن بست خورده است. باید دید در حالی که کشورهای مطرح اروپایی تقریبا ترکیب خود را برای فصل جدید مشخص کرده اند و فرصت نقل و انتقالات در لیگ ایران هم به پایان رسیده، پاسور تیم ملی ایران چه تصمیمی برای آینده خود می گیرد.


با توجه به در پیش بودن المپیک توکیو نگرانی های زیادی پیرامون بالا بودن آمادگی معروف برای رقابت های سال آینده ملی وجود دارد.

بیشتر بخوانید:

تیم والیبال پیام مشهد تا فردا برای حضور در لیگ دسته یک مهلت دارد

نشست آنلاین ناظران والیبال دوم شهریور برگزار می‌شود

 

 

تگ ها


تیم ملی والیبال ایران والیبال میرسعید معروف والیبال