چرا مهاجم بارسا پس از گلزنی خوشحالی نکرد؟

مارتین برایثویت شب گذشته پس از ثبت اولین گلش با پیراهن بارسا، آن را جشن نگرفت....

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته دیدار مایورکا و بارسا در سن مویکس با برتری ۰-۴ آبی اناری ها به اتمام رسید. ثانیه ۶۵ آرتورو ویدال گل اول را زد و دقیقه ۳۷ بازی نیز مارتین برایثویت برتری را دو برابر کرد.

کار از جوردی آلبا شروع شد و پس از اثر گذاری دی یونگ و لئو مسی، توپ به برایثویت سید و او از درون محوطه جریمه با شوتی سرضرب طاق دروازه با لرزه در آورد.

این اولین گل ستاره دانمارکی با پیراهن بارسا پس از ۴ بازی برای این تیم بود اما عجیب اینکه او گل خود را جشن نگرفت و خیلی معمولی به شادی هم تیمی هایش واکنش نشان داد.

طبق ادعای موندودپورتیوو، دلیل شادی نکردن برایثویت شوکه شدن او از ثبت اولین گل برای بارسا بود. او از زمان پیوستن به جمع آبی انازری ها در رویای چنین لحظه ای بود و برای ثانیه هایی باور نمی کرد که به آرزویش رسیده است. همچنین بازی در ورزشگاه خالی از تماشاگر نیز به او حسی بیگانه داده بود تا مجموعه این عوامل باعث شادی نکردنش پس از گلزنی شوند.

برایثویت پس از بازی و در واکنش به اولین گلش برای بارسا گفت:« حسم پس از اولین گل برای بارسا باورنکردنی بود. من و هم تیمی ها خوشحالیم و باید به همین مسیر ادامه دهیم. هر مهاجمی دوست دارد گل بزند. من در این مدت سخت تمرین کرده ام و حالا از هر لحاظ روی فرم هستم. واقعا از اولین گلم برای بارسا خوشحالم.»

تگ ها


بارسلونا