چرا مهدی طارمی مقابل براگا نیمکت‌نشین شد؟

سرجیو کونسیسائو، سرمربی پورتو، درباره دلیل نیمکت‌نشینی مهدی طارمی مقابل براگا توضیح داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پورتو شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته چهاردهم لیگ پرتغال به مصاف براگا رفت و موفق شد با یک گل برابر این تیم به پیروزی برسد.


مهدی طارمی، مهاجم تیم ملی کشورمان، در این بازی در ترکیب ثابت قرار نداشت و کار را از روی نیمکت شروع کرد. هرچند این بازیکن در دقیقه ۶۹ به عنوان بازیکن تعویضی به زمین آمد. 


کونسیسائو پس از پایان بازی درباره علت نیمکت‌نشینی طارمی گفت:« ما با دو مهاجم بازی کردیم، همچنین آنها فضای کاملا متفاوت را به تسخیر خود درآورده بودند. من از اوریبه استفاده کردم تا آزادی عمل بیشتری به مدافعان کناری تیم بدهم و آنها بتوانند در مهار مدافعان کناری براگا درست عمل کنند.


او اضافه کرد:« ما ویتینیا را داشتیم که اجازه برقراری ارتباط به آنها را ندهد و موسراتی و آندره هورتا نیز باید عملکرد این تیم را محدود می‌کرد. هدف تیم ما در بازی امشب این بود و بازیکنان به خوبی توانستند آن را در زمین اجرا کنند. کنترل کردن بازی در تمام ۹۰ دقیقه غیرممکن است. »


کونسیسائو دادامه داد:« ما امشب بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم. هر دو تیم برای هدف مشترکی رقابت می‌کردند. ما شروعی قدرتمندانه داشتیم و به براگا اجازه ندادیم که توپ را به مناطق هجومی ما برساند. آنها این فرصت را داشتند که گلزنی کنند و ما هم می‌توانستیم تا پایان نیمه اول گل‌های بیشتری زده باشیم. شانس گلزنی ما در نیمه  دوم هم بیشتر بود. براگا در هر دو نیمه بسیار خوب و باکیفیت ظاهر شد.»


پورتو با کسب این پیروزی و با ۳۸ امتیاز از ۱۴ بازی همچنان بالاتر از اسپورتینگ و بنفیکا در صدر جدول لیگ پرتغال باقی ماند.

تگ ها


پورتو مهدی طارمی فوتبال