چرا میلان موفق به جذب راموس نشد؟

باشگاه میلان خیلی زود به مذاکرات برای خرید سرخیو راموس، مدافع اسپانیایی و ۳۵ ساله پایان داد....

به گزارش "ورزش سه"، بالاخره چند روز قبل بود که اخبار و شایعات در مورد آینده سرخیو راموس به حقیقت پیوسته و این مدافع باتجربه بعد از ۱۶ سال حضور در رئال مادرید از این باشگاه جدا شد. راموس در آخرین نشست خبری خود با چشمانی گریان و شرایطی ناراحت کننده در دفتر باشگاه رئال مادرید اعلام کرد علاقمند به تمدید قرارداد با همان شرایط درخواستی باشگاه بوده، اما به نظر این پیشنهاد تاریخ انقضا داشته و فلورنتینو پرز دیگر تمایلی به حفظ او نشان نداده است.

اما در همان روزهای ابتدایی جدایی سرخیو راموس از رئال مادرید بود که شایعاتی در مورد تمایل به جذب این بازیکن مطرح شد. اما جوزپ پدرول، مجری اسپانیایی مدعی شد درخواست های بزرگ این بازیکن باعث شده مدیران باشگاه میلان خیلی زود پا پس کشیده و از جذب سرخیو راموس انصراف دهند.

به نظر می رسد کاپیتان سابق رئال مادرید راموس خواهان دستمزدی به ارزش ۱۵ میلیون یورو در سال و به علاوه ۲۰ میلیون یورو هزینه اولیه انتقال شده است. همچنین راموس قراردادی دو ساله به علاوه گزینه تمدید برای سال سوم خواسته که در توان مدیران میلان نبوده است. شرایط مالی باشگاه میلان برای این انتقال مهیا نیست، بدین ترتیب روسونری خیلی زود از جمع مشتریان سرخیو راموس خارج شد و حالا به نظر می رسد پاری سن ژرمن جدی ترین گزینه برای فصول بعدی این بازیکن باتجربه لقب گرفته است

تگ ها


سرخیو راموس آث میلان فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال