چرا هافبک مغضوب رافا بنیتز در اورتون ماندگار شد؟

به نظر می‌رسد که دستمزد بالای خامس رودریگز مانع از جدایی این بازیکن از اورتون شده است....

به گزارش "ورزش سه"، در تابستان  ۲۰۲۰ بود که خامس رودریگز بعد از چند فصل پر فراز و نشیب در رئال مادرید، بالاخره به شکل قطعی از این تیم جدا شد و به اورتون پیوست تا چالش جدید خود را در لیگ برتر انگلیس و زیر نظر سرمربی محبوبش یعنی کارلو آنچلوتی تجربه کند.

همانطور که انتظار می‌رفت هافبک کلمبیایی فصل گذشته یکی از ارکان اصلی اورتون به حساب می آمد و نمایش‌های نسبتاً خوبی را هم در این تیم ارائه داد. با این حال آنچلوتی بعد از پایان فصل گذشته از جمع آبی های مرسی ساید جدا شد و به رئال مادرید بازگشت تا برای دومین بار هدایت این تیم اسپانیایی را برعهده گرفته باشد.

بعد از جدایی کارلو آنچلوتی از اورتون، رافا بنیتز هدایت این تیم را برعهده گرفت. سرمربی اسپانیایی در همان روزهای آغازین حضور خود در این تیم صحبت‌هایی را در مورد خامس مطرح کرد که برای او ناامیدکننده به نظر می‌رسید و به نوعی نشان می‌داد که ستاره کلمبیایی جایی در برنامه‌های این مربی ندارد.

با نزدیک شدن به پایان نقل و انتقالات تابستانی شایعات درباره جدایی خامس از اورتون قوت گرفت و حتی از تیم‌هایی نظیر پورتو یا استانبول باشاک شهیر به عنوان مقصد این بازیکن یاد شد اما نهایتاً هرطور که بود او در لیگ برتر انگلیس ماندگار شد. دهم راستا اکنون Football Insider مدعی شده دستمزد بالای خامس مانع از جدایی این بازیکن از اورتون شده است چراکه در واقع هیچ باشگاهی حاضر نبوده حقوق هفتگی ۲۵۰ هزار پوندی این ستاره کلمبیایی را بپردازد.

تگ ها


خامس رودریگز اورتون