چرا هواداران رئال نباید به فصل آینده خوش‌بین باشند؟

رئال مادرید می‌خواهد فصل آینده، فصل متفاوتی داشته باشد و به همین دلیل در فصل نقل و انتقالات بسیار فعال ظاهر شده‌اند. آیا رئال فصل آینده موفق خواهد بود؟...

رئال مادرید تا اینجای کار بیش از ۳۰۰ میلیون پوند خرج کرده و خریدهای مهمی انجام داده است. حضور هازارد به عنوان سوپراستار و یوویچ برای تقویت خط حمله، به هواداران این تیم نوید آینده روشنی می‌دهد اما آیا طرفداران لوس بلانکو باید نسبت به فصل بعد خوش بین باشند؟
در بین خریدهای جدید رئال، رودریگو  خریدی برای آینده است و دیگر بازیکنان هم اصلا سابقه حضور در لالیگا را ندارند. یوویچ فصل بسیار خوبی در بوندس لیگا داشت و هازارد هم جزو ارکان اصلی موفقیت تیم چلسی در راه رسیدن به قهرمان اروپا بوده است. زیدان خریدهای خود را کاملا بر اساس نیاز انجام داده اما این افراد نیاز به زمان دارند تا خود را با لالیگا وفق دهند. از سوی دیگر، بازیکنانی چون مارسلو و راموس دیگر آن بازیکنان جوان قبل نیستند و نیاز به جانشین دارند و به همین دلیل رئالی‌ها باید به فکر نیمکت ذخیره هم باشد.
آخرین باری که رئالی‌ها دست به خریدهای گران زدند، سال ۲۰۰۹ بود که پرز کاکا، بنزما، کریستیانو رونالدو و کاکا را با مبلغ ۲۳۰ میلیون پوند به سانتیاگو برنابئو آورد اما عاقبت این خریدها، کسب ۶ جام توسط رقیب اصلی رئال یعنی بارسلونا بود! بارسایی‌ها دو فصل گذشته به راحتی دو لالیگا کسب کرده‌اند و این بار می‌خواهند با خرید گریزمان و بازگشت نیمار چشم به فتح لیگ قهرمانانی داشته باشند که همواره رئال مدعی اصلی قهرمانی آن است. 
رئالی‌ها می‌خواهند امسال می خواهد عدم فتح لالیگا در چند فصل اخیر و البته شکست در یک ‌هشتم ‌نهایی لیگ قهرمانان را جبران کند. آنها زیدان را به عنوان پیام‌آور روزهای خوش مادرید به سانتیاگوبرنابئو آورده‌اند اما هواداران این تیم نباید از روز اول انتظارات بالایی از تیم خود داشته باشند و باید به بازیکنان جدید و زین الدین زیدان فرصت دهند.

 

بیشتر بخوانید:

رائول در راه زیدان؛ پسر نیک، سرمربی بعدی رئال‌مادرید؟

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات گزارش اختصاصی زیدان Luka Jović ادن هازارد رئال مادرید لالیگا فوتبال