چرا هواداران منچستر سیتی سرود لیگ قهرمانان را هو می کنند؟

وبسایت رسمی برنامه نود - معمولا همه تیم ها دوست دارند که پیش از بازیهای لیگ قهرمانان اروپا سرود این مسابقات در استادیومشان پخش شود چرا که سرودی انگیزه بخش و هیجان انگیز است اما هواداران سیتی چند سالی است که قبل از هر بازی اروپایی این سرود را هو می کنند ......

وبسایت رسمی برنامه نود - معمولا همه تیم ها دوست دارند که پیش از بازیهای لیگ قهرمانان اروپا سرود این مسابقات در استادیومشان پخش شود چرا که سرودی انگیزه بخش و هیجان انگیز است اما هواداران سیتی چند سالی است که قبل از هر بازی اروپایی این سرود را هو می کنند.

به گزارش مدال به نقل از  وبسایت نود، ماجرای هو شدن سرود لیگ قهرمانان توسط هواداران منچسترسیتی به فصل ۱۵-۲۰۱۴ بر می گردد که سیتی باید بدون تماشاگر مقابل زسکا مسکو بازی می کرد. تیم روسی به علت شعارهای نژادپرستانه هوادارانش محروم شده بود. برای آن بازی برخی از هواداران منچسترسیتی بلیط بازی را خریده بودند و به روسیه سفر کرده بودند اما یوفا اجازه ورود آنها به استادیوم را نداد. در نقطه مقابل ۳۶۰ هوادار زسکا مسکو با گرفتن بلیط از اسپانسرها یا خرید بلیط های VIP وارد استادیوم شده بودند.

هواداران سیتی که از جریمه شدن توسط یوفا از می ۲۰۱۴ هم عصبی بودند پس از ماجرای سفر به روسیه از این سازمان کینه به دل گرفتند. در سال ۲۰۱۴ هم منچسترسیتی به علت رعایت نکردن قوانین فیرپلی مالی به پرداخت ۶۰ میلیون یورو جریمه محکوم  شده بود.

 

تگ ها


اخبار روز منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال