چرا وقتی داور برایمان سوت نزد، یقه جر ندادید؟

علی کلانتری می‌گوید حریفان فجر تا دندان مسلح هستند اما این تیم در لیگ برتر خواهد ماند....

به گزارش "ورزش سه"، شکست مقابل نفت مسجدسلیمان باعث شد تا فجرسپاسی به رتبه سیزدهم جدول سقوط کند و فاصله چندانی با منطقه سقوط نداشته باشد. اما سرمربی این تیم وعده می‌دهد که تیمش در لیگ برتر خواهد ماند و علیه منتقدان موضعگیری می‌کند.

این در حالی است که او در عین حال به وضعیت تیمش اشاره کرده و گفته که تیمش از نظر نیروی انسانی ضعف‌هایی دارد. وی با اشاره به این نکته به خبرنگار ما می‌گوید: روزی که من داد می زدم که در  لیگ برتر باید تا دندان باید مسلح بود و بعد وارد کارزار شد یک عده بیخیال ففط گوش میدادند وچه بسا منتظر روزی بودند که به خیال خودشان  تیم شهید سپاسی به مشکل بخورد که  بسی خیال باطل که  تیم به مشکل بر بخورد .

او در همین باره ادامه داد: خدا را شکر تیم را با بضاعتی که داشتیم و بازیکنان سرباز و آزادی که در دسترسمان بود بستیم که تا همینجای کار هم درود به شرفشان که پا پس نگذاشتند و تمام توانشان را برای سرافرازی این تیم خرج کردند و در ادامه هم بیشتر و بهتر برای آبروی تیم فجر شهید سپاسی تلاش می کنند.

سرمربی فجر در ادامه اظهار کرد: وارد مسابقات شدیم و همگان دیدند که در ۵ بازی اول چه حق خوریهایی انجام شد و حدود ۵ پنالتی و یک گل آفساید و یک اوت اشتباه منجر به گل در دقیقه ۹۵ بر علیه تیم گرفته شد و اگر عدالت می خواست برقرار بشود الان جزو بالانشینان بودیم.  در ادامه در روند مثبت تیم دچار مصدومیتهایی شدیم که باز روند کار را مختل کرد و با تلاش و پشتکار بازیکنان از پستهای غیر تخصصی، جای آنهاراپر کردیم .

کلانتری در ادامه گفت: چه خوب  بود آنهایی که الان یقه جر میدهند و برعلیه بازیکن و کادر موضع میگیرند آن موقع که من از واقعیتهای لیگ و سختی ها می گفتم و آن روزی که ۵ پنالتی ما را نگرفتند و ...یقه جر میدادند  تیم شهید سپاسی تا الان تمام مربیان و کارشناسان در موردش به نیکی یاد میکنند و هنوز نشده چه در شیراز و چه در بیرون با تیمی بازی کنیم و ذلیل باشیم .

او در حمایت از فجر سپاسی اعلام کرد: برد و باخت جزو بازی هست و اصل آخر ماجرا است که این تیم به لطف خداوند، شهید سپاسی،تلاش کادر فنی و  بازیکنانش و حمایت همه عوامل و هواداران واقعی، جایگاه در خور شانش را پیدا می‌کند .

علی کلانتری در مورد انتقادات از خود و تیمش گفت: ما کار خودمان را انجام می دهیم و اسیر جو سازیهای بعضی آدمهای معلوم الحال نمی شویم و به هواداران واقعی هم اعلام میکنم مثل همان روزی که ۶ بازی در لیگ یک باقی مانده بود و اعلام کردم که به لطف خداوند این تیم لیگ برتری میشود الان هم اعلام‌میکنم نگران نباشند و صبور باشند و جنگ تا آخرین لحظه است و باید کنار هم باشیم و برای جایگاه مناسب بجنگیم. واقعا جنگ ما نابرابر است ولی پا پس نمی کشیم.

تگ ها


علی کلانتری فجر سپاسی