چرا پرسپولیسی‌ها از برانکو شکایت نکردند؟

در حالی که باشگاه پرسپولیس شرایط شکایت از برانکو را داشته مدیرعامل این باشگاه مدعی شده قصد شکایت از برانکو را ندارند....

به گزارش خبرنگار مدال، جدایی بحث‌برانگیز برانکو از پرسپولیس در تابستان امسال یکی از سوژه‌های داغ چند ماه اخیر فوتبال ایران بوده است. برانکو که مبلغ زیادی از پرسپولیس طلب‌کار است بابت دریافت مطالبات خود از این باشگاه به فیفا شکایت کرده و نامه شکایت وی نیز به باشگاه پرسپولیس رسیده است. با تایید محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، مچموع مطالبات برانکو و دستیارانش از پرسپولیس یک میلیون و 70 هزار دلار است که در این میان سهم برانکو 615 هزار دلار است. سرمربی سابق پرسپولیس خواهان دریافت کل این مبلغ شده و حاضر به یک سنت تحفیف هم نیست.
در این میان باشگاه پرسپولیس با توجه به فسخ یک طرفه قرارداد از جانب برانکو و ادله‌ای که در اختیار این باشگاه است می‌تواند از برانکو شکایت کند و حتی پیش از این نیز اخباری در این باره به گوش رسیده بود. محمدحسن انصاری‌فرد با تایید این مطلب مدعی شد که پرسپولیسی‌ها قصد شکایت از برانکو را ندارند و در مذاکره حضوری با وی به دنبال توافق برای پرداخت مبلغی کمتر به برانکو در مقابل عدم پیگیری شکایت از وی هستند. مدیرعامل پرسپولیس معتقد است وکلا با توجه به پورسانتی که خواهند گرفت به دنبال بیشترین مبلغ ممکن هستند و همین موضوع باعث شده تا امکان به توافق رسیدن طرفین وجود نداشته باشد.
به نظر می‌رسد پرسپولیسی‌ها در این باره با توجه به رفتار برانکو تصمیم خواهند گرفت و در صورتی که سرمربی سابق سرخ‌ها به دنبال دریافت کامل مطالبات خود از این باشگاه باشد احتمال شکایت متقابل پرسپولیسی‌ها از برانکو وجود خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:
انصاری‌فرد: در فدراسیون نمی‌خواهند پرسپولیس قهرمان شود

تگ ها


پرسپولیس برانکو شکایت برانکو از پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ برانکو پرسپولیس اخبار پرسپولیس محمدحسن انصاری فرد پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال