چرا پرسپولیس از آرمان رمضانی درآمدزایی نکرد؟

ابراهیم شکوری می‌گوید که جدایی آرمان رمضانی به صورت قطعی بوده و او حتی حقوق نیم فصلش را هم دریافت نکرد....

به گزارش "ورزش سه"، معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در خصوص جدایی آرمان رمضانی عنوان کرد: آقای رمضانی یک نیم فصل در خدمت باشگاه پرسپولیس بود و توپ برایش نچرخید و از جمع ما به صورت قطعی جدا شد و کمتر از مبلغ نیم فصل را دریافت کرد و این بازهم بر اساس اعلام کادرفنی و صرفه و صلاح باشگاه بود و امیدواریم بازیکنانی که به تیم ما می‌آیند موفق شوند.

شکوری در پاسخ به این سوال که چرا پرسپولیس از آرمان رمضانی درآمدزایی نکرد، اظهار داشت: من فکر می‌کنم بر اساس صحبت هایی که کادرفنی ما انجام داده بود، با بعضی بازیکنان خداحافظی می‌کنیم و این به نفع باشگاه پرسپولیس و شاید خود بازیکن باشد. ما از اول سیاستمان این بوده که درباره دیگر بازیکنان صحبتی انجام ندهیم. اگر به اول فصل برگردیم و هجمه ای که بین نقل و انتقالات دو باشگاه بود، ما موضعمان را گفتیم که اگر از هر تیمی بازیکنی نیاز داشته باشیم، مذاکره می‌کنیم به شرطی که به کار تیم ما بیاید.

او با اشاره به وضعیت تیم پرسپولیس در این خصوص گفت: نباید فراموش کنیم پرسپولیس چهار سال قهرمان شده و صدرنشین بوده و دو دوره در فینال آسیا بوده و ما بازیکنانی را می‌خریم که در پرسپولیس کار کنند و بازیکنانی را می‌خریم که هم برای ارتقای خودشان هم ارتقای جایگاه پرسپولیس.

تگ ها


استقلال تهران ابراهیم شکوری پرسپولیس تهران فوتبال ایران آرمان رمضانی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال