چرا پرسپولیس و استقلال تیم تنیس ندارند؟

رییس فدراسیون تنیس می‌گوید ورود استقلال و پرسپولیس می‌تواند لیگ این ورزش را متحول کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تور جهانی تنیس ITF در حالی در کیش در حال برگزاری است که رئیس فدراسیون تنیس در حاشیه این مسابقات صحبت‌هایی را در خصوص مشکلات این فدراسیون در جذب اسپانسر و هم‌چنین تاثیر حضور استقلال و پرسپولیس در این مسابقات روی جذب اسپانسر مطرح کرد.

داوود عزیزی در خصوص شرایطی که برای جذب اسپانسر وجود دارد، عنوان کرد: طبیعتا اسپانسرها می‌خواهند دیده شوند و یکی از راهکارهای این مساله پخش مستقیم تلویزیونی است. ما در هفته گذشته و این هفته برای فینال پخش مستقیم داشتم. از طرفی فدراسیون فضای مجازی‌اش را فعال کرده و هم‌چنین حضور خبرنگاران باعث شده که آرام آرام اسپانسرها رغبت کنند که به سمت تنیس بیایند.

او ادامه داد: اگر روند دریافت اسپانسری در فدراسیون را نسبت به دو سال گذشته بررسی کنید، روند خوبی داشته است. عدد و رقم آن را در آینده اعلام می‌کنیم اما عدد خیلی خوبی داشته؛ البته جای کار زیادی هم دارد.

رئیس فدراسیون تنیس در واکنش به اینکه حضور استقلال و پرسپولیس می‌تواند به این مساله کمک کند گفت: پرسپولیس در جام حذفی قبلی شرکت کرد ولی نگاه آنها صرفا فوتبال است. من مذاکرات زیادی هم با مدیرعامل باشگاه‌های استقلال، پرسپولیس، سپاهان و فولاد خوزستان انجام داده‌ام.

او ضمن تاکید بر اینکه باید برای حضور چنین باشگاه‌هایی در تنیس برنامه ریزی شود توضیح داد: ساختار آنها ساختار تیمی فوتبالی است و ساختار تنیسی نیست و قاعدتا باید با مربی‌های ما آشنا شوند و ارتباط بگیرند و یک ساختار تنیسی برای آنها تعریف کنند. آنها هنوز فکر می‌کنند لیگ تنیس رفت و برگشتی است که این‌طور نیست. لیگ تنیس متمرکز و در دو هفته است. عمده مسابقات ما انفرادی است نه تیمی. باید روی مسابقات انفرادی طور دیگری برنامه ریزی کنند نه مثل مسابقات تیمی.

تگ ها


پرسپولیس تهران تنیس استقلال تهران