چرا پوگبا از منچستریونایتد در زمان مدیریت فرگوسن رفت؟

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از ایندیپندنت، پل پوگبا در فصل گذشته ۳۰ بار برای منچستریونایتد در لیگ به میدان رفت تا پنج گل به ثمر برساند ......

به گزارش مدال به نقل از   ایسنا و به نقل از ایندیپندنت، پل پوگبا در فصل گذشته ۳۰ بار برای منچستریونایتد در لیگ به میدان رفت تا پنج گل به ثمر برساند. او توانست در لیگ اروپا و جام اتحادیه هم با یونایتد موفق عمل کند.

این دومین مقطع از حضور پل پوگبا در منچستریونایتد بود. او پیش تر هم در لباس یونایتد به میدان رفته بود ولی در سال ۲۰۱۲ به یوونتوس فروخته شد. خیلی ها عنوان کردند که در آن زمان سرالکس فرگوسن به راحتی اجازه داد پوگبا از تیمش برود. اکنون سرمربی اسکاتلندی سابق شیاطین سرخ در پاسخ به این سوال که چرا پوگبا از منچستریونایتد در زمان مدیریت او رفت؟ گفت : ما و هیچ کس دیگر نمی توانست استعداد و مهارت پوگبا را زیر سوال ببرد. با این حال یک چیز در مورد او وجود دارد، این  که او یک مدیر برنامه خیلی بد و یک آشغال به تمام معنا دارد! ما کاملا پوگبا را می شناختیم. او بازیکن شناخته شده ای برای ما بود. می دانستیم که بازیکن خیلی خوبی است و هنوز هم خوب است. به او بهترین قرارداد ممکن را دادیم ولی مدیر برنامه های او سبب شد که چنین تصمیمی را بگیرد.

فرگوسن پیش تر، نارضایتی اش را از رایولا، مدیر برنامه پوگبا، در کتاب زندگینامه اش آورده و گفته بود "من از یکی، دو مدیر برنامه فوتبالی بدم می آید که رایولا یکی از آنها است."

 

تگ ها


اخبار روز منچستر یونایتد فوتبال