چرا یوواخیم لوو دعوت فدراسیون آلمان را رد کرد؟

یوواخیم لوو، سرمربی سابق تیم ملی آلمان دعوت فدراسیون فوتبال این کشور را رد کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یوواخیم لوو بعد از سپری کردن ۱۵ سال قابل قبول که البته در سال های پایانی چندان شیرین هم سپری نشد، در پایان رقابت های یورو ۲۰۲۰ از تیم ملی آلمان جدا شده و جای خود را به هانسی فلیک داد. این سرمربی آلمانی و باتجربه که بعد از جدایی از مانشافت هنوز هدایت تیمی را به عهده نگرفته و در حال حاضر بیکار است، برای بازی فردا شب تیم ملی آلمان مقابل ارمنستان از سوی فدراشیون فوتبال این کشور دعوت شده بود.

قرار بود پیش از این دیدار از یوواخیم لوو، مانوئل نویر و توماس مولر به دلیل خدمات شایان در سال های اخیر تقدیر شود، اما سرمربی سابق ژرمن ها این دعوت را رد و به آینده موکول کرده است. نشریه بیلد در گزارشی مدعی شد یوواخیم لوو می خواهد تمام توجهات در اولین مسابقه خانگی تیم ملی آلمان با هدایت هانسی فلیک به این سرمربی باشد و در واقع هواداران فقط سرمربی جدید تیم ملی را تشویق کنند.

به همین دلیل یوواخیم لوو این دعوت را موقتا رد کرده و به نظر این مراسم تقدیر به آینده موکول شده است. تیم ملی آلمان در اولین مسابقه زیر نظر هانسی فلیک موفق به کسب پیروزی شد و حالا فردا شب آنها در خانه پذیرای ارمنستان خواهند بود. آلمان بعد از ناکامی در یورو ۲۰۲۰ زیر نظر هانسی فلیک به دنبال تکرار روزهای درخشان گذشته است.

تگ ها


تیم ملی آلمان یوواخیم لوو هانسی فلیک فوتبال جهان فوتبال