چرخش ۱۸۰ درجه‌ای؛ راموس در انتظار یک تماس

رئیس باشگاه رئال مادرید قصد دارد هفته بعد با سرخیو راموس ملاقات کند و احتمال منصرف شدن کاپیتان از جدایی بالا پیش بینی می شود....

به گزارش "ورزش سه"، فصل به پایان رسید ولی قرارداد سرخیو راموس با رئال هنوز تمدید نشده است. دو طرف اختلافاتی جدی دارند و از مارس گذشته و بازی برگشت برابر آتالانتا در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، دیگر مذاکره ای بین شان صورت نگرفته است. در آن ملاقات بین راموس و پرز، کاپیتان به رئیس باشگاه گفت که برای فصل بعد روی او حساب نکند.

پیشنهاد رئال تمدید یک ساله با کاهش ۱۰ درصدی دستمزد است ولی راموس قراردادی دو ساله می خواهد. او در مورد کاهش دستمزد نیز با باشگاه به توافق نرسیده است و به نظر می رسد مسیر جدایی را در پیش گرفته باشد.

شب گذشته جوزپ پِدرِرول مجری برنامه معروف "ال چیرینگیتو" و از منابع نزدیک به رئیس باشگاه رئال در خبری اختصاصی گفت که فلورنتینو پرز پس از ملاقات با زین الدین زیدان که احتمالا دوشنبه هفته بعد خواهد بود، در صدد است تا با سرخیو راموس تماس بگیرد و برنامه یک ملاقات را با وی بگذارد.

گفت و گویی که می تواند روی تصمیم راموس چرخشی ۱۸۰ درجه ای ایجاد کند و در نهایت قرارداد او تمدید شود. در این بین اگر زیدان تصمیم به ماندنی شدن بگیرد، احتمالا تمدید سرخیو راموس نیز بالاتر خواهد بود.

راموس اخیرا از فهرست اسپانیا برای یورو ۲۰۲۰ خط خورد و پس از ماه ها مصدومیت و از دست دادن بازی های رئال، اکنون روزهای بسیار تلخی را پشت سر می گذارد. کاپیتان بالاخره تمدید می کند؟

تگ ها


سرخیو راموس فلورنتینو پرز رئال مادرید