چرخش ۱۸۰ درجه ای ستاره بایرن مونیخ در مورد جدایی!

تیاگو آلکانتارا، هافبک اسپانیایی بایرن مونیخ شایعات جدایی از این باشگاه را تکذیب کرد....

به گزارش "ورزش سه"، در هفته های اخیر اخبار زیادی در مورد تمایل تیاگو آلکانتارا به جدایی از بایرن مونیخ مطرح شده و حتی کادر فنی و مدیریتی باشگاه نیز این اخبار را تایید کرده اند. اما تیاگو آلکانتارا حالا در نشست خبری پیش از بازی فردا شب تیم ملی اسپانیا مقابل اوکراین این اخبار را تکذیب کرده و مدعی شد علیرغم مطرح شدن چنین شایعاتی در بازار نقل و انتقالات مختلف، او در حال حاضر فقط به مسابقه فردا شب فکر می کند.

تیاگو آلکانتارا گفت: "من به کسی نگفته ام که قصد جدایی دارم. هر ساله برخی من را در یک باشگاه متفاوت انتقال می دهند. برای من آینده من بازی فردا مقابل اوکراین است و حرف دیگری برای گفتن ندارم. این شایعات نه برایم مهم است و نه علاقه ای به آنها دارم. آنچه برای من اهمیت دارد بازی فردا است. من همیشه فکر می کنم که لحظه فعلی بهترین لحظه ای است که می توانیم زندگی کنیم. در حال حاضر از نظر فیزیکی حس خوبی دارم، اما فکر می کنم سال آینده حتی بهتر هم خواهم شد.

تصمیم لیونل مسی مبنی بر ماندن در بارسلونا؟ مسی او را می شناسم، چون در بارسا با او همبازی بودم. هرگز نمی خواهم اظهارنظری در مورد مسی داشته باشد، زیرا این تصمیم شخصی او است و چه در صورت ماندن در بارسلونا و چه جدایی باید به او احترام گذاشت. من حالا در باشگاهی کاملا متفاوت بازی می کنم و به تصمیم مسی احترام می گذارم."

تگ ها


بایرن مونیخ تیاگو آلکانتارا لیونل مسی بارسلونا