Banner

چرخش ۱۸۰ درجه ای سعید آذری/نسخه متفاوت وزیر برای استقلال و پرسپولیس

سعید آذری که همین چند وقت پیش صحبت از حضورش در پرسپولیس مطرح شده بود، ناگهان به استقلال نزدیک شده است....

به گزارش خبرنگار مدال، اوضاع و احوال مدیریت دو باشگاه تحت مالکیت وزارت ورزش چندان مساعد نبوده و نیست. وضعیت پرسپولیس پس از جدایی برانکو در زمان مدیریت عرب در این باشگاه رو به نابسامانی گذاشت و نتیجه اش شد چند روز تجمع هواداران این تیم مقابل درب باشگاه که یکصدا استعفای مدیرعامل را طلب می کردند. درست در همان روزها بود که شایعه احتمال مدیرعاملی سعید آذری در پرسپولیس مطرح شد. مدیرعاملی که هر زمان بر مسند کار بوده است عملکرد تقریبا موفقی داشته است البته مدیریت باشگاهی همچون ذوب آهن با ردیف بودجه آشکار و پنهانی که  دارد، زمین تا آسمان با مدیریت در دو باشگاه استقلال و پرسپولیس متفاوت است. هواداران پرسپولیس هم به محض مطرح شدن نام آذری به عنوان یکی از گزینه های احتمالی نشستن بر روی صندلی مدیریت پرسپولیس با توجه به همین موضوع جسته و گریخته در فضای مجازی اعلام می کردند که ترجیح می دهند مدیرعاملشان یک مدیر امتحان پس داده از جنس پرسپولیس باشد که البته نهایتا محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل سابق و البته پیشکسوت پرسپولیس بر مسند کار در این باشگاه قرار گرفت.
حالا نوبت استقلال، دیگر تیم تحت مالکیت وزارت ورزش رسیده است. بعد از عملکرد ناموفق مدیران عامل این باشگاه طی سال های اخیر و اتفاقات و حواشی که از بدو شروع لیگ نوزدهم در این باشگاه به اوج خود رسیده است، این روزها زمزمه جدایی امیرحسین فتحی در عین تکذیب شخص فتحی، به گوش می رسد. نکته جالب توجه اما اینجاست که دقیقا همان گزینه ای که پیش از این نامش برای مدیریت در باشگاه پرسپولیس شنیده می شد، حالا با چرخش 180 درجه ای به استقلال نزدیک شده است.
سعید آذری خودش برای این موضوع ابراز تمایل می کند، پست اینستاگرامی می گذارد، از ملاقات با وزیر صحبت می کند و خلاصه این که تلویحا اقرار می کند که بدش نمی آید صندلی مدیریت استقلال را حالا که از پرسپولیس دیگر تیم بزرگ پایتخت دور شده، تجربه کند.
در این که سعید آذری در فوتبال ایران و باشگاه ذوب آهن موفق بوده است هیچ شکی نیست اما همانطور که پیش از این نیز گفتیم آیا موفقیت در باشگاهی مثل ذوب آهن می تواند تضمینی برای موفقیت در باشگاه استقلال باشد؟!
حال سوال هواداران استقلال در فضای مجازی اینجاست؛ چرا وزیر ورزش همان نقشه راهی که برای پرسپولیس طراحی می کند را در استقلال اجرایی نمی کند؟! چرا پرسپولیس می تواند از مدیرعامل پرسپولیسی و امتحان پس داده اش بهره بگیرد اما استقلال باید دست به دامان یک غیر استقلالی باشد که تا کنون تجربه ای در این تیم نداشته است؟! 
باید دید وزارت ورزش طی روزهای آینده چه تصمیمی اتخاذ خواهد کرد، همچنان به ماندن فتحی در استقلال تاکید می کند یا تغییراتی در تیم مدیریتی استقلال اعمال می کند...

 

بیشتر بخوانید:

گزارش رسانه ایتالیایی از آخرین وضعیت استراماچونی+ عکس

تگ ها


باشگاه استقلال باشگاه پرسپولیس تغییر مدیرعامل استقلال تغییر مدیرعامل پرسپولیس وزارت ورزش سعید آذری استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال