چرخش عجیب بارسا؛ سوارز در نوکمپ می ماند؟!

رادیو کاتالونیا مدعی شد این احتمال وجود دارد که لوئیس سوارز بعد از شایعات فراوان درباره آینده اش، به کار با بارسا ادامه دهد....

به گزارش "ورزش سه"، یکی از مهم ترین بحث‌های نقل و انتقالاتی در مقطع کنونی به مهاجم اروگوئه‌ای باشگاه بارسلونا یعنی لوئیس سوارز اختصاص دارد. طی روزهای اخیر صحبت های زیادی درباره علاقه یوونتوس به جذب سوارز مطرح شد و حتی شایعاتی درباره توافق کامل این مهاجم با تجربه با بیانکونری به گوش رسید.

امروز اما برخی منابع گزارش دادند که لوئیس سوارز قید حضور در یوونتوس را زده و قصد دارد به کارش در لالیگا ادامه دهد اما نه با لباس بارسا. بر این اساس گفته شد سوارز قصد دارد به اتلتیکو مادرید بپیوندد که پیشنهاد مالی بهتری نیز نسبت به یوونتوس برایش ارسال کرده است.

حالا اما رادیو کاتالونیا ادعای دیگری را درباره آینده لوئیس سوارز مطرح کرده است. بر اساس گزارش این منبع کاتالانی با وجود اینکه سرمربی جدید بارسا یعنی رونالد کومان پیش از این اعلام کرده بود نیازی به سوارز ندارد اما حالا به نظر می رسد که شانس باقی ماندن این مهاجم در جمع آبی اناری ها افزایش یافته و به نوعی موضع باشگاه بارسلونا و کومان درباره او با تغییراتی مواجه شده است.

البته روزانه شایعات زیادی درباره سوارز از به گوش می‌رسد و تنها باید منتظر ماند و دید که چه آینده ای پیش روی او خواهد بود.

تگ ها


لوئیس سوارز بارسلونا