چرچسوف: به ایران فکر نمی‌کنم

سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه با اعلام احتمال رسیدن هافبک مصدوم تیمش به بازی برابر ایران گفت: فعلا به بازی با ایران فکر نمی کنیم ......

سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه با اعلام احتمال رسیدن هافبک مصدوم تیمش به بازی برابر ایران گفت: فعلا به بازی با ایران فکر نمی کنیم.

به گزارش مدال و به نقل از "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، تیم ملی فوتبال روسیه فردا (شنبه) در اولین بازی دوستانه خود برابر 2 نماینده قاره آسیا متشکل از کره جنوبی و ایران در ورزشگاه اسپارتاک مسکو میزبان کره ای ها است.

الکساندر چرچسوف، سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه در این رابطه به خبرنگاران گفت: ما قصد داریم با 3 بازیکن در خط دفاعی بازی کنیم و برنامه استفاده از 4 مدافع را هم داریم. اگر بخواهیم درباره خط حمله صحبت کنیم، نباید تمرکز ما روی اسامی باشد.

سرمربی روس ها اضافه کرد: ما 2 بازی پیش رو داریم که ترکیب تیم ملی روسیه را توزیع خواهیم کرد. فعلا به ایران فکر نمی کنیم و تمام تمرکز ما روی بازی با کره جنوبی است. 6 تغییر در ترکیب اصلی خواهیم داشت که برابر کره جنوبی از آنها استفاده می کنیم

چرچسوف درباره شرایط جسمانی الکساندر گولووین، هافبک کلیدی تیم ملی روسیه و باشگاه زسکا مسکو هم گفت: او را در اختیار داریم و اگر شانس بازی پیدا کند، مورد استفاده قرار خواهد گرفت، البته به بازی فردا با کره جنوبی نمی رسد. اگر هم شانس بازی گولووین در کازان برابر تیم ملی ایران به حداقل برسد قطعا او را نخواهیم برد.

تیم های ملی فوتبال روسیه و ایران سه شنبه هفته آینده در ورزشگاه کازان، مرکز جمهوری تاتارستان به مصاف هم می روند. کازان یکی از 12 ورزشگاه میزبان جام جهانی 2018 است.

تگ ها


اخبار روز فوتبال