چزاره پراندلی، جدیدترین گزینه هدایت پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس امیدوار است بتواند سرمربی سابق ایتالیا را جذب کند؛ همه‌چیز در انتظار پاسخ نهایی پراندلی...

چزاره پراندلی، جدیدترین گزینه هدایت پرسپولیس

به گزارش خبرنگار مدال، مدیران باشگاه پرسپولیس علاوه بر گزینه‌هایی که در استانبول با آنها مذاکره کردند و چاچیچ که تلفنی با وی و مدیربرنامه هایش در ارتباط  هستند، امیدوار به جذب  چزاره پراندلی شده‌اند. سرمربی ایتالیایی که مذاکرات پرسپولیس با او آغاز شده است. پراندلی گزینه‌ای است که از طریق متفاوتی به باشگاه معرفی شده و گفته شده امکان به خدمت گرفتنش وجود دارد. پراندلی البته در ابتدا چراغ‌سبز نشان نداده ولی وقتی درباره پرسپولیس و پرطرفدار و معروف بودنش در آسیا با وی صحبت شده، نرمش نشان داده است. او قرار است پاسخش را بعد از بررسی‌های بیشتر به باشگاه پرسپولیس بدهد. امشب قرار است در باشگاه پرسپولیس درباره گزینه‌ها جمع‌بندی شود و اگر پراندلی اوکی نهایی را بدهد، او گزینه اصلی خواهد بود و باقی کاندیداها شانسی برای هدایت پرسپولیس ندارند.


       اخبار مرتبط:

   عرب درباره جزئیات مذاکرات ترکیه صحبت کرد


نکته ویژه پراندلی این است که او دوسال پیش تجربه کار کردن در النصر امارات را هم داشت و با فوتبال خاورمیانه بیگانه نیست. پراندلی در تیم‌های بزرگی چون فیورنتینا، رم، پارما والنسیا و گالاتاسرای  هم کار کرده‌است. او با تیم ملی ایتالیا در یورو  2012 نایب‌قهرمان شد. آخرین تجربه پراندلی هدایت جنوای بحران‌زده در میانه‌های فصل بود که سرمربی سابق ایتالیا با ماموریت حفظ جنوا در سری آ به این باشگاه آمد و با شکست دادن تیم بزرگی مانند یوونتوس، جنوا را در سری آ حفظ کرد.  

نکته مهم: در صحت این خبر ذره‌ای تردید نکنید و مطمئن باشید در صورت نیاز جزییات بیشتری  منتشر خواهیم کرد.

تگ ها


پرسپولیس پراندلی گزینه سرمربی پرسپولیس چاچیچ کالدرون حسین قدوسی چزاره پراندلی پرسپولیس پراندلی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال