چشمک پوچتینو به پرز و رئال مادرید

مائوریسیو پوچتینو سرمربی تاتنهام که در سال‌های اخیر شایعات زیادی پیرامون حضور او در رئال مادرید شنیده میشد، حالا به این شایعات دامن زد....

مائوریسیو پوچتینو سرمربی تاتنهام که در سال‌های اخیر شایعات زیادی پیرامون حضور او در رئال مادرید شنیده میشد، حالا به این شایعات دامن زد.

به گزارش مدال، «مائوریسیو پوچتینو» سرمربی نامدار باشگاه تاتنهام که فصل گذشته اسپرز را به نایب قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا رساند، یکی از سه نامزد انتخاب به عنوان بهترین سرمربی مرد سال فیفا بود که البته در راه کسب این عنوان مغلوب «یورگن کلوپ» شد.

در سال‌های اخیر شایعات زیادی پیرامون حضور پوچتینو در رئال مادرید شنیده میشد و سرمربی آرژانتینی شب گذشته به این شایعات دامن زد. پوچ که دیشب در مراسم «The Best» در شهر میلان حضور داشت در پاسخ به پرسش خبرنگاری که از او پرسید آیا هدایت رئال مادرید را برعهده خواهد گرفت، گفت: «شاید این اتفاق بیفتد!»

پوچتینو همواره از علاقه‌اش به بازگشت به اسپانیا و کار در رئال مادرید گفته بود اما باید دید ابتدا سرنوشت «زین‌الدین زیدان» در سانتیاگو برنابئو چه خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

خداحافظ زیدان، سلام پوچتینو؛ تغییرات احتمالی نیمکت رئال مادرید

تگ ها


مائوریسیو پوچتینو پوچتینو رئال مادرید رئال مادرید تاتنهام اسپرز کهکشانی‌ها مراسم the best فوتبال جهان اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال