چشمی: امیدوارم دوباره به خانه‌ام، استقلال برگردم

مدافع جدید ام صلال قطر در پستی اینستاگرامی خطاب به هواداران استقلال مطالبی را بیان کرد....

به گزارش "ورزش سه"، روزبه چشمی با وجود اینکه قراردادش را با استقلال تمدید کرده بود، بندی در قراردادش داشت که در صورت داشتن پیشنهاد از تیم های خارجی بتواند جدا شود. او بعد از چند روز حضور در قطر سرانجام قراردادش را با ام صلال به امضا رساند و رسما لژیونر شد.

چشمی بعد از قراردادش با ام صلال قطر در پستی اینستاگرامی خطاب به هواداران استقلال مطالب احساسی را بیان کرد.

او در صفحه شخصی اش نوشت:
«سلام بر همه هواداران و‌ دوست داران عزیز استقلال کبیر
با افتخار تمام، ۵ سال پیراهن مقدس استقلال را پوشیدم، ۵ سالی که به جرات میتوانم بگویم بهترین سال‌های زندگی من بود، زیرا کنار شما هواداران غیور و نام‌های بسیار بزرگ و افتخار آفرینی بودم. روزهای تلخ و شیرین زیادی با پیراهن مقدس آبی و ۲ ستاره استقلال در زندگی‌ام ثبت شده و افتخار می‌کنم قسمتی از تاریخ این باشگاه هستم.
پس از این سال‌ها، مسیر زندگی ورزشی من عوض شد و شرایط طوری رقم خورد که برای ادامه فوتبالم به قطر آمدم. ترک خانه بسیار  سخت است اما امیدوارم در آینده دوباره افتخار پوشیدن پیراهن مقدس استقلال نصیبم شود و به خانه ام برگردم.
همیشه با همه وجودم برای استقلال تلاش کردم و جنگیدم، سعی کردم با تمام توان در خدمت تیم و هوادارن باشم، کم و کاست من را ببخشید و امیدوارم با دعای خیر هواداران عزیز، نماینده شایسته و سربلندی برای فوتبال ایران و باشگاه استقلال باشم. امیدوارم دوباره شادی به خانه ما برگردد و استقلال بزرگ با حمایت و یکدلی همه اعضای خانواده این باشگاه، به جایگاه واقعی‌اش برسد.»

تگ ها


استقلال تهران روزبه چشمی