چشمی:بسیاری از باشگاه‌ها توان اجرای پروتکل‌ها ندارند

هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: متدسفانه پروتکل‌های ما اصلاً شبیه آلمان و ایتالیا نیست و توان اجرای پروتکل‌های آنها را نداریم....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، روزبه چشمی در حاشیه تمرینات امروز (پنجشنبه) تیم فوتبال استقلال در جمع خبرنگاران در ارتباط با شرایط این تیم، اظهار داشت: شرایط مان بهتر شده و بازیکنان کرونایی ما برگشته‌اند و دو جلسه تمرین کرده‌ایم. امیدوارم بتوانیم در آبادان مقابل صنعت نفت، سه امتیاز بازی را بگیریم. الان کل کشور منطقه قرمز از نظر شیوع ویروس کرونا است و تهران خیلی تفاوتی با آبادان ندارد. متاسفانه پروتکل‌های ما اصلا شبیه آلمان و ایتالیا نیست و اصلا توان اجزای پروتکل‌های آن‌ها را نداریم، چون امکانات و تجهیزات آن‌ها را نداریم. متاسفانه برای کسانی که اصرار به برگزاری بازی‌ها دارند، جان انسان‌ها اهمیتی ندارد. پروتکل‌ها اینقدر ایراد دارد که هر روز یک باشگاهی می‌تواند یک ایرادی از آن بگیرد. ما فقط یه تونل ضدعفونی، ماسک و دستکش داریم و چیزی بیش از این نداریم. خیلی تلاش کنیم می‌توانیم یک پرواز چارتر هم بگیریم که در آن فاصله اجتماعی رعایت شود.

وی در ادامه در خصوص حواشی به وجود آمده در ارتباط با راستی‌آزمایی پاسخ تست‌های کرونا، تصریح کرد: مگر می‌شود تست بیمارستان مسیح دانشوری مثبت شود، تست ایفمارک منفی، این چه منطقی است؟

هافبک تیم فوتبال استقلال در پایان پیرامون ادامه اعتراض این تیم به ادامه لیگ، خاطرنشان کرد: ما از ابتدا به از سرگیری لیگ اعتراض داشتیم و الان هم داریم. دغدغه ما جان انسان‌ها است، وقتی می‌توان کنترل کرد که جان انسان‌های بیشتری حفظ شود چه اصراری است که بازی کنیم؟

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران استقلال روزبه چشمی روزبه چشمی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال