Banner

چشمی در تراکتور؟/ نه تایید شد، نه تکذیب!

در حالی که برخی منابع از توافق روزبه چشمی با تراکتور خبر داده‌اند منابع رسمی هنوز این انتقال را تایید نکرده‌اند....

به گزارش خبرنگار مدال، روزبه چشمی را باید مهم‌ترین بازیکن آزاد این روزهای فوتبال ایران دانست. مدافع فصل گذشته استقلال پس از مذاکرات نافرجام با تیم‌های قطری و اسپانیایی بار دیگر در آستانه عقد قرارداد با تیم‌های ایرانی قرار گرفته و از استقلال و تراکتور را در لیست تیم‌های خواهان خود می‌بیند.

امروز خبری مبنی بر توافق چشمی با تراکتور منتشر شد و حتی «ترانسفرمارکت» نام این بازیکن را در میان بازیکنان تراکتور قرار داد. اتفاقی که با واکنش غلامرضا صادقیان مدیرعامل تراکتور مواجه شد و وی انتقال چشمی به تراکتور را نه تایید کرد و نه تکذیب!

این در حالی است که مدیربرنامه‌های چشمی ساعاتی پیش مدعی شد: «در مورد روزبه مذاکراتی با چند باشگاه داخلی و خارجی که همه می‌دانند داشتیم و نتیجه این مذاکرات تا فردا شب معلوم خواهد شد. تا زمانی هم که هیچ چیز قطعی نشده است گمانه‌زنی‌ها ادامه خواهد داشت.»

این اتفاق در حالی رخ داده که استقلال پیراهن شماره 4 را به بازیکنی نداده و آن طور که از شواهد پیدا است این شماره برای روزبه چشمی حفظ شده است.

تایید و تکذیب‌ها در رابطه با وضعیت چشمی ادامه دارد و هنوز وضعیت قطعی این بازیکن برای فصل 99-98 مشخص نشده است. چشمی تیم ملی را از دست داده و به نظر می‌رسد ادامه این وضعیت مبهم بیش از هر کسی به شخص وی آسیب خواهد زد و باید دید در نهایت این بازیکن 26 ساله چه زمانی تصمیم قطعی خود را خواهد گرفت.

اخبار مرتبط:
چشمی در برزخ!/مذاکرات استقلال با روزبه به نتیجه می رسد؟!

 

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات استقلال نقل و انتقالات تراکتور اخبار استقلال اخبار تراکتور اخبار روزبه چشمی بازگشت چشمی به استقلال تیم جدید چشمی چشمی استقلال استقلال تراکتور لیگ برتر خلیج فارس فوتبال