چشمی: کارمان بعد از جام جهانی سخت‌تر شده است

مدافع تیم ملی فوتبال ایران میگوید کار این تیم در جام ملتهای آسیا سخت است ......

مدافع تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید کار این تیم در جام ملت‌های آسیا سخت است.

به گزارش مدال، روزبه چشمی در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال ایران اظهار کرد: این اولین اردو بعد از مسابقات جام جهانی است و باید برای جام ملت‌های آسیا آماده بشویم. امروز هم تیم تکمیل شد تا ان‌شاءالله بتوانیم با تمام نفرات کارمان را ادامه بدهیم و نتیجه خوبی بگیریم.

او درباره وضعیت خودش و مصدومیتی که داشت گفت: طول درمانم گذشته و توانستم بازی کنم. سرمربی تیم ملی هم نشان داد چه قبل از جام جهانی و چه بعد از جام جهانی روی نفراتی که دعوت کرده است نظر داشته است ان‌شاءالله بتوانیم اردوی خوبی را پشت سر بگذاریم و نتیجه خوبی بگیریم. کار واقعا سخت است چرا که الان نگاه ویژه‌ای روی این تیم ملی است و با توجه به بازی که در جام جهانی انجام دادیم کارمان سخت‌تر شده است.

چشمی اضافه کرد: ازبکستان یکی از تیم‌های خوبی است که ما می‌توانیم بازی دوستانه خوبی با آنها انجام بدهیم که امیدوارم این تمرینات و بازی‌های دوستانه بیشتر به ما کمک کند.

وی در پاسخ به این سوال که انتظارات از او بالا رفته است، گفت: آقای کی‌روش هر بازیکنی که به تیم ملی دعوت می‌کند را زیر نظر دارد. مطمئنا انتظارات بالا رفته است. چرا که باید برای دعوت به تیم ملی زیاد تلاش کنیم.

تگ ها


اخبار روز ایران فوتبال