چشم امید رئال به طلسم زیدان برای فتح منچستر

رئال مادرید برای پیروزی بر سیتی در بازی برگشت و صعود به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان چندان هم ناامید نیست....

به گزارش مدال و به نقل از آاس، رئال مادرید روز گذشته آخرین بازی خود در لالیگا را برابر لگانس انجام داد و با تساوی به کار خود پایان داد. رئال پنجشنبه شب توانسته بود قهرمانی شماره ۳۴ خود در لالیگا را مسجل کند و قصد داشت پس از ۱۰ برد متوالی لگانس را هم مغلوب کند ولی در نهایت به تساوی ۲-۲ دست پیدا کرد.

رئال از حالا به فکر بازی روز ۱۷ مرداد برابر سیتی خواهد بود. بازی رفت یک هشتم نهایی زمستان گذشته در برنابئو با برتری ۱-۲ سیتی خاتمه یافت و به دلیل تعطیلی فوتبال در پی شیوع کرونا، بازی برگشت به ۱۷ مرداد موکلول شده است.

زین الدین زیدان از امروز به مدت ۷ روز به بازیکنانش استراحت داده و از دوشنبه بعد تمرینات برای بازی با سیتی شروع خواهد شد.

در این دیدار حساس، رئال سرخیو راموس را در اختیار ندارد که قطعا غایبی بزرگ و مهم محسوب خواهد شد. مدافعی که در شروع مجدد لالیگا توانست ۶ گل به ثمر برساند(مشابه لیونل مسی) و با ۱۱ گل تبدیل به بهترین گلزن تاریخ لالیگا در طول یک فصل شد. او بهترین مدافع گلزن تاریخ لالیگا با ۷۲ گل نیز محسوب می شود. در سوی دیگر سرخیو آگوئرو بهترین مهاجم سیتی هم به دلیل مصدومیت، قادر به حضور مقابل رئال نیست که می تواند خبر خوبی برای رئال باشد.

سیتی در شروع مجدد فوتبال در انگلیس، هفت بار پیروز شده و سه بار نیز مغلوب شده است. متوسط ۲.۷ گل زده در هر بازی و تنها ۰.۶ گل خورده در هر بازی برای سیتیزن ها به ثبت رسیده و آخرین شکست شان نیز به بازی برابر آرسنال در نیمه نهایی جام حذفی در ومبلی بر می گردد که توپچی ها ۲-۰ پیروز شدند و راهی فینال شدند.

رئال خوشبین است ادن هازارد بتواند در بهترین شرایط به بازی برگشت با سیتی برسد و اینکه تماشاگری در ورزشگاه نخواهد بود و سیتی در ۲۴ بازی خانگی این فصل خود سه بار شکست خورده نیز دیگر موارد امیدواری کهکشانی ها برای صعود به یک چهارم نهایی است.

همچنین باید به رکورد زین الدین زیدان اشاره کرد که به عنوان مربی رئال، هرگز در لیگ قهرمانان حذف نشده است و حاصل کار او در این تورنمنت، سه قهرمانی متوالی بوده است. طلسمی که می تواند به رئال برای فتح ورزشگاه اتحاد کمک کند.

بیشتر بخوانید:

خلاصه بازی لگانس 2 - رئال مادرید 2

مسیر متفاوت انتقال یک ستاره بزرگ به رئال مادرید!

 

 

تگ ها


سرخیو راموس زیدان سرخیو آگوئرو فوتبال جهان ادن هازارد منچستر سیتی رئال مادرید فوتبال