چشم امید ستاره بدشانس بارسا به فیزیوتراپ لاروخا

آنسو فاتی در مادرید و زیر نظر فیزیوتراپ تیم ملی اسپانیا به ریکاوری خود ادامه خواهد داد....

به گزارش "ورزش سه"، ۱۷ آبان گذشته آنسو فاتی در جریان نیمه اول بازی بین دو تیم بارسلونا و رئال بتیس دچار مصدومیت شد و در بین دو نیمه جای خود را به لیونل مسی داد. پس از مسابقه باشگاه بارسلونا به شکل رسمی اعلام کرد که فاتی دچار پارگی از ناحیه مینیسک شده و باید تحت عمل جراحی قرار گیرد. دو روز بعد او جراحی شد و پزشکان دوری ۴ ماه را برایش پیش بینی کردند.

در حالی که به نظر می رسید فاتی بتواند خود را به بازی برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان برابر پی اس جی برساند، این اتفاق رخ نداد و او ژانویه گذشته برای دومین بار مینیسک زانویش را جراحی کرد.

کار به همینجا ختم نشد و فاتی که گمان می رفت حداقل به ال کلاسیکوی برگشت(۱۷  فروردین) برسد، دو هفته پیش برای بار سوم تن به جراحی داد. او در پورتو و زیر نظر پزشک معتمد ژرژ مندس مدیر برنامه هایش، تحت جراحی قرار گرفت و در این مدت خبری از او در بارسلونا نیست.

فاتی تنها یک تصویر از خود در کنار دریا با این پیام منتشر کرده است:« ذهمین مثبت".

فصل برای این پدیده جوان از آبان گذشته به پایان رسید ولی او امیدوار است به تمرینات پیش فصل برسد هرچند قصد بازگشت به کمپ بارسلونا را ندارد.

طبق ادعای آاس، فاتی این روزها در پورتو به سر می برسد و در چند روز آینده به اسپانیا باز خواهد گشت ولی در مادرید به درمان ادامه خواهد داد. او قصد دارد زیر نظر رائول مارتینز فیزیوتراپ تیم ملی اسپانیا باشد و تا بهبودی کامل به بارسلونا باز نمی گردد. سرجی روبرتو دیگر بازیکن مصدوم بارسلونا نیز مثل فاتی در مادرید و زیر نظر مارتینز به دروانش ادامه خواهد داد.

تگ ها


تیم ملی اسپانیا آنسو فاتی بارسلونا