چشم جام جهانی به دوقلوهای طلایی سایپا

لیگ هفدهم برای مهدی ترابی و علی قلی زاده با اتفاقات بسیار خوشایندی توام بود، زوجی که به دوقلوهای طلایی سایپا لقب گرفتند تا با نمایش های دیدنی آنها علی دایی و شاگردانش یکی از فصل های خوب خود در تاریخ لیگ برتر را به ثبت برسانند حالا مزد تلاش ها را با قرار گرفتن در فهرست مدعوین به تیم ملی گرفتند تا شانس این را داشته باشند که در برنامه های تاکتیکی کی روش جایی برای خود دست و پا کنند ......

 لیگ هفدهم برای مهدی ترابی و علی قلی زاده با اتفاقات بسیار خوشایندی توام بود، زوجی که به دوقلوهای طلایی سایپا لقب گرفتند تا با نمایش های دیدنی آنها علی دایی و شاگردانش یکی از فصل های خوب خود در تاریخ لیگ برتر را به ثبت برسانند حالا مزد تلاش ها را با قرار گرفتن در فهرست مدعوین به تیم ملی گرفتند تا شانس این را داشته باشند که در برنامه های تاکتیکی کی روش جایی برای خود دست و پا کنند.
مهدی ترابی و علی قلی زاده در آخرین روزهایی که کنار هم تمرین می کنند رویای ادامه درخشش یک سال گذشته این بار در جام جهانی 2018 را دارند، تورنمنتی که می تواند سرنوشت متفاوتی در سال های فوتبالی پیش رو برای این دو جوان خوش تکنیک و باهوش رقم بزند. زوجی که بعید است از سال بعد در کنار هم باشند و احتمالا مسیرشان از هم جدا خواهد شد این روزها در اردوی کم بازیکن تیم ملی همه نگاه ها را به خود جلب کردند به این امید که در بزرگ ترین تورنمنت فوتبال جهان مجال درخشش داشته باشند.
کارلوس کی روش خوب می داند این زوج طلایی و جوان از چه پتانسیلی برخوردار هستند به همین خاطر اگر دیدید هم ترابی هم قلی زاده در اردوی نهایی تیم ملی بین مسافران ایران قرار گرفتند، زیاد تعجب نکنید.

تگ ها


جام جهانی 2018 سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال