چشم یحیی و پرسپولیس به ساق های فولادی

پرسپولیس با پیروزی مقابل مس رفسنجان در دقایق پایانی، موقتا به صدر جدول لیگ برتر رفت....

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس در روزی که در چمن مصنوعی شهدای صنعت مس رفسنجان نمایش همیشگی را نداشت و از موقعیت‌های خود استفاده لازم را نبرد با تک گل ارزشمند مهدی عبدی سه امتیاز حساس این بازی را گرفت تا حداقل برای دو روز صدرنشین لیگ برتر شود.

بازی‌ها در این مقطع لیگ به اوج حساسیت رسیده و تک تک امتیازات و گل‌های زده شده می‌تواند موجب شادی یا حسرت تیم دیگری در انتهای فصل شود. پرسپولیسی‌ها که در چهار سال اخیر معمولا زودتر از هفته پایانی جشن قهرمانی خود را برپا می‌کردند، این بار کار بسیار سخت تری را برای دفاع از عنوان قهرمانی مقابل سپاهان، جدی ترین رقیب خود خواهند داشت. مطمئنا سپاهانی‌ها نگاهی به نتیجه این بازی داشتند و تا دقیقه هشتاد و تساوی بدون گل مس و پرسپولیس، نتیجه مطلوبی برای تیم محرم نوید کیا رقم خورده بود.

سپاهان روز یکشنبه در خوزستان باید به مصاف فولاد برود. این تیم با هر نتیجه‌ای که پیروز از زمین بیرون بیاید به صدر جدول برمی‌گردد و بار دیگر تفاضل گل بهتر طلایی پوشان را به رتبه نخست می‌فرستد. یحیی گل‌محمدی که با تک گل عبدی و کنترل بازی در دقایق پایانی سه امتیاز را از کرمان به تهران آورد، حال باید چشم انتظار نتیجه بازی فولاد و سپاهان باشد تا تکلیف صدر نشین هفته بیست و چهارم مشخص شود. اگر شاگردان نکونام بتوانند سپاهان مدعی را شکست دهند و یا بازی مساوی شود، به طور قطع صدر جدول قرمز خواهد ماند. چشم پرسپولیس به ساق‌ فولادی‌ها است.

تگ ها


پرسپولیس تهران فولاد خوزستان فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال