چلسی ۰ - ۱ آرسنال؛ شکست با یک گل کمدی

آرسنال در دیداری دشوار موفق شد با یک گل چلسی را مغلوب بکند....

به گزارش "ورزش سه"، چلسی که در هفته های اخیر نتایج درخشانی گرفته بود، دروازه خود را روی یک اشتباه فردی باز شده دید و نتوانست تک گل آرسنال در دربی لندن را جبران بکند تا با یک گل برابر این تیم مغلوب شود.

چلسی بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۱۱ و روی پاس تماشایی جورجینیو تا آستانه زدن گل اول نیز پیش رفت، اما ضربه کای هاورتز دقیق نبود و از بالای دروازه آرسنال به بیرون رفت.

اما در دقیقه ۱۶ آرسنال به گل رسید. پاس عجیب و اشتباه جورجینیو را کپا آریزابالاگا به زحمت از روی خط بازگرداند، اما در ادامه ارسال زمینی پیر آمریک اوبامیانگ را امیل اسمیت راو به راحتی تبدیل به گل کرد.

در دقیقه ۲۷ و روی حرکت تماشایی کای هاورتز در گوشه محوطه چلسی می توانست به گل اول دست پیدا کند، اما ضربه میسون مونت را برند لنو به خوبی مهار کرد.

در دقیقه ۳۶ برند لنو ارسال بن چیلول را دفع کرد و در ریباند میسون مونت موقعیت خوبی برای زدن گل تساوی چلسی داشت، اما ضربه او به الننی برخورد کرد و وارد دروازه نشد. در دقایق باقیمانده نیمه اول علیرغم تلاش چلسی برای گلزنی اتفاق خاصی رخ نداد و آرسنال با برتری ۰-۱ راهی رختکن شد.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم اتفاق خاصی رخ نداد و بازی بیشتر در میانه میدان دنبال شد. در دقیقه ۶۰ این چلسی بود که توسط کریستن پولیسیچ به گل رسید، اما این گل بعد از بازبینی مردود اعلام شد.

دقایقی بعد و روی پاس اوبامیانگ بود که مارتین اودگارد موقعیت خوبی برای زدن گل دوم آرسنال هم داشت، اما ضربه او از بالای دروازه چلسی به بیرون رفت. در دقیقه ۸۱ جیمر در شرایطی دشوار توپ را روی دروازه آرسنال ارسال کرد، اما ضربه سر اولیویه ژیرو دقیق نبود و از کنار دروازه برند لنو به بیرون رفت.

دقایقی بعد و روی پاس کالوم هودسون اودوی این پولیسیچ بود که فرصت خوبی برای گلزنی داشت، اما ضربه آرام او در اختیار دروازه بان آرسنال قرار گرفت.

اما در دقیقه ۸۹ ابتدا ضربه سر کورت زوما و در ادامه شوت اولیویه ژیرو به دیرک دروازه آرسنال برخورد کرد تا بهترین فرصت چلسی برای زدن گل تساوی از دست برود و در نهایت توپچی ها در این دیدار با یک گل به برتری برسند.

تگ ها


آرسنال چلسی